CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: nowik
Sob 02 Cze, 2007 12:43
A za co ten ban?
Autor Wiadomość
Adrux


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 10
Wysłany: Sob 02 Cze, 2007 08:54   A za co ten ban?

Chciałbym sie dowiedziec za co dostalem bana wczoraj gralem sobie w nocy jeszcze normalnie dobrze sie gralo nic nie przewinilem a rano banned from serwer w banach nie ma nic o mnie wiec pytam za co? :[
 
nowik
Webmaster



Klan: Czasami ogladam
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1277
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 02 Cze, 2007 12:43   

ehh... http://cs.bydgoszcz.pl/fo...p?p=74782#74782

przypominam jeszcze o tym -> http://cs.bydgoszcz.pl/forum/viewtopic.php?t=7009 juz chyba wyjasniac nie musze... byles odbanowany warunkowo... trzeba bylo nie przeginac. Na bydzi wymagamy kultury i umiejetnosci w dobrym zachowywaniu sie w towarzystwie, jezeli komus to nie odpowiada to go zegnamy radosnie machając ;)
_________________

 
 
Adrux


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 10
Wysłany: Sob 02 Cze, 2007 14:02   A za co ten ban?2

Tamten temat mi zablokowaliście zanim zdążyłem sie dokładnie wypowiedziec :[ To nie fair w banach mnie nadal nie ma nie wiem na ile ten ban pewnie perm chociarz za cos takiego to niezbyt bo to nawet nie można było nazwac obrazą pozatym w wypowiedzi do Spee pisząc że go nie znosze była buźka :P co oznaczalo żart.. nie przeklinałem a bana dostalem kilka dni po fakcie czy to sprawiedliwe :( ??


http://cs.bydgoszcz.pl/fo...p?p=74786#74786

to tamten zamknięty temat
Ostatnio zmieniony przez Adrux Sob 02 Cze, 2007 14:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
spree



Klan: nie lubie
Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 181
Skąd: Włocławek
Wysłany: Sob 02 Cze, 2007 14:09   

kilka dni po fakcie ? ... do szkoły uczyć się matmy to raz, dwa nietrawie cie typie, a znając ciebie to tylko obrazić mogłeś
_________________

Ostatnio zmieniony przez spree Sob 02 Cze, 2007 14:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adrux


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 10
Wysłany: Sob 02 Cze, 2007 14:12   

no a co nie? Bana dostałęm dzisiaj rano bo wczoraj wieczorem jeszcze grałem!! Wiec nie wtedy co bury i kasza(oni dostali w środe ja w sobote to chyba kilka dni!!) a chodzi właśnie o ten incydent.. A sympatią ja też cie nie darze:P :crazy:
Ostatnio zmieniony przez Adrux Sob 02 Cze, 2007 14:17, w całości zmieniany 2 razy  
 
lnk


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 364
Skąd: wwa
Wysłany: Sob 02 Cze, 2007 14:50   

czemu ci zalezy na odbanowaniu na bydzi ? przeciez jestes w plemnikach z kasza i burym na czele wiec powinniscie podbijac scene a nie na bydzi grac ;- (
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 02 Cze, 2007 14:54   

o czym tutaj gadać... Szukajcie sobie nowego serwera...
Zamykać a jak jeszcze jeden taki temat powstanie to pobanować na forum jeszcze...
_________________
 
 
spree



Klan: nie lubie
Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 181
Skąd: Włocławek
Wysłany: Sob 02 Cze, 2007 15:02   

lnk napisał/a:
czemu ci zalezy na odbanowaniu na bydzi ? przeciez jestes w plemnikach z kasza i burym na czele wiec powinniscie podbijac scene a nie na bydzi grac ;- (


:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: leże
_________________

 
 
Adrux


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 10
Wysłany: Sob 02 Cze, 2007 15:31   

qBert napisał/a:
o czym tutaj gadać... Szukajcie sobie nowego serwera...
Zamykać a jak jeszcze jeden taki temat powstanie to pobanować na forum jeszcze...


właściwie dobrze mówisz na początku jak grałem na bydzi to był dobry serwer a przez adminów takich jak ty sie tylko wali gra czasami po 4 osoby na serwie żenada!! same permy dajecie.... bydzia zeszła na psy przez takich adminów jak ty dawajcie bany za obrazy to niedlugo nawet jedna osoba tam nie będzie grała haha :P wcale mi nie szkoda:P o odbanowanie prosilem bo sam mialem nadzieje że może będzie coś z bydzi patrząc w bany pełno permów zastanówcie sie ludzie :rotfl:

[ Dodano: Sob 02 Cze, 2007 16:32 ]
spree napisał/a:
lnk napisał/a:
czemu ci zalezy na odbanowaniu na bydzi ? przeciez jestes w plemnikach z kasza i burym na czele wiec powinniscie podbijac scene a nie na bydzi grac ;- (


:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: leże


nie leżysz tylko posty nabijasz lolu
 
foXx
SteamBans Member



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 505
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob 02 Cze, 2007 15:43   

Po 1. permy w dziale bany to wiekszosc za haxy typu wh/esp
Po 2. 4 osoby na serwerze to sa od swieta i w nocy
Po 3. jak mowisz, ze i tak bana Tobie nie szkoda, to zacznij szukac nowego serwera

siemanara :*
Ostatnio zmieniony przez foXx Sob 02 Cze, 2007 15:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.