CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: teczufka
Śro 30 Sty, 2008 00:23
propozycja dodania de_aztec_2008

czy de_aztec_2008 powinno dolaczyc do mc?
tak
55%
 55%  [ 11 ]
nie
45%
 45%  [ 9 ]
Głosowań: 20
Wszystkich Głosów: 20

Autor Wiadomość
Sinecod
Admin :: bydzia {3} FUN



Klan: Klaco?
Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 524
Skąd: Vietnam
Wysłany: Wto 29 Sty, 2008 17:40   

ludzie chca zmian ... jednej malej zmianki ...nowa mape .. czy to tak trudno zrozumiec ze chcemy chleba i igrzysk ?! :>

train to juz wybitne zlo ... ;P ale kabul ... dobra mapa :]
_________________

 
 
adaxdk



Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 542
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto 29 Sty, 2008 21:13   

Sinecod, no ba, oczywiście że fajnie byłoby pograć na czymś świeżym, ale wydaje mi sie, ze trzeba też rozsądnie wybrać tą mapę która wejdzie do MC, a nie pochopnie i z narwaniem chapać co się da :) Ta tutaj jest wersja demonstracyjna (beta) tak jak są gry demo, tak dla ogólnego przeświadczenia czy dane "coś" przyjmie się na rynku.
:)
Specjalnie ściągłem sobie tego aztecka na dysk i odpaliłem, to tak jak qBert powiedział tero nie ma szans. Tero moze wejść 2 wejściami na 2 bs-y, z kttórych praktycznie startuje CT. Czyli niemożliwe jest jakiekolwiek obejście policji i wbicia im kosy xD
_________________

Quidquid latine dictum sit, altum videtur - Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.

http://www.bash.org.pl/330347/
 
 
Sinecod
Admin :: bydzia {3} FUN



Klan: Klaco?
Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 524
Skąd: Vietnam
Wysłany: Wto 29 Sty, 2008 21:18   

Cytat:
Specjalnie ściągłem sobie tego aztecka na dysk i odpaliłem, to tak jak qBert powiedział tero nie ma szans. Tero moze wejść 2 wejściami na 2 bs-y, z kttórych praktycznie startuje CT. Czyli niemożliwe jest jakiekolwiek obejście policji i wbicia im kosy xD
a dust2k jakos gram, co? i jest gites ... ok
adaxdk napisał/a:
Sinecod, no ba, oczywiście że fajnie byłoby pograć na czymś świeżym, ale wydaje mi sie, ze trzeba też rozsądnie wybrać tą mapę która wejdzie do MC, a nie pochopnie i z narwaniem chapać co się da
ale ile czekamy .. np na dust2kremake ?!
wiec nie mow o pochopnosci !
_________________

 
 
WOJTAS



Klan: ^^
Dodatkowy Nick: RazeL
Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 468
Skąd: Gdynia, Warszawa
Wysłany: Wto 29 Sty, 2008 21:23   

ja jestem za dodaniem de_cpl_strike po 1 dlatego ze juz byla na bydzi. po 2 ze nie przypominam sobie zeby server swiecil pustakimi na tej mapie ;]
 
 
molti



Klan: w tvp leci :D
Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 139
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 29 Sty, 2008 21:39   

I znowu to samo... dyskusja na temat kto lubi, a kto nie lubi standardow. Prawie przy kazdym temacie o nowych mapach tak jest. I zawsze podajcie te same argumenty. Ludzie powtarzacie sie.....
Ankieta jest o de_aztec_2008 a wy gadacie o jakichs kabulach, strikach, trainach.
_________________
Którym sie szczela ??
 
 
teczufka
Admin techniczny


Klan: [UnimatriX|sq]
Dodatkowy Nick: Tukachev
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1161
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 29 Sty, 2008 22:14   

RazeL napisał/a:
ja jestem za dodaniem de_cpl_strike po 1 dlatego ze juz byla na bydzi. po 2 ze nie przypominam sobie zeby server swiecil pustakimi na tej mapie ;]
To masz slaba pamiec, badz nie grasz tutaj dosc dlugo, bo ja jeszcze z czasow fusionowych pamietam, jak ciezko bylo graczy zmusic do grania na tej mapie, zwlaszcza nowych graczy.

Jak juz sciagneliscie tego azteca (bedacego mapa ktora zostala opracowana 10 dni temu) to poprosze Was, abyscie spojrzeli na otwarte przestrzenie spod/na moscie, jak i rowniez na styk tekstur i prosze mi powiedziec ile fpsow spadku macie. Dodatkowo jestem ciekaw, ktorzy z Was lubia grac po 2-4 osoby na mape. Oto cala filozofia dotyczaca nowych map.
_________________
#cs.telsten.com@QuakeNet
Staraj sie korzystac z forum (PM/PW). Friends/GG to ostatecznosc. Piszac juz na GG nie pytaj czy jestem, tylko przedstaw sie i zadaj konkretne pytanie, napisz o co biega. Nie patrz na status...
Zaczynajac rozmowe od "jestes?" pokazujesz brak szacunku dla mojego czasu, a ja swoj czas cenie i poprostu nie odpowiem.
 
 
domeztoz



Klan: mam cały na hdd
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 803
Skąd: Barciany
Wysłany: Wto 29 Sty, 2008 23:43   

oja... napisalem juz ze wybralem pierwsza lepsza mape... bo chcialem dac propozycje dodania czegokolwiek... moja wina, ok.

ale cpl_strike to naprawde doba mapa... i nie trzeba jej sciagac... i chyba ze strefami nie bedzie problemu...
_________________








http://www.youtube.com/wa...Y_NQZyBc3g&NR=1
 
 
Trel



Klan: hanka [*] :((
Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 472
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 30 Sty, 2008 00:11   

wlasnie ze strefami byl jakis problem O.o
 
 
teczufka
Admin techniczny


Klan: [UnimatriX|sq]
Dodatkowy Nick: Tukachev
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1161
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 30 Sty, 2008 00:23   

Jakoze to beta i autor sondy prosil zamkniecie, zamykamy, pomyslimy jak pojawi sie finalna.
_________________
#cs.telsten.com@QuakeNet
Staraj sie korzystac z forum (PM/PW). Friends/GG to ostatecznosc. Piszac juz na GG nie pytaj czy jestem, tylko przedstaw sie i zadaj konkretne pytanie, napisz o co biega. Nie patrz na status...
Zaczynajac rozmowe od "jestes?" pokazujesz brak szacunku dla mojego czasu, a ja swoj czas cenie i poprostu nie odpowiem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.