CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Prośba o wyjaśnienie i sprostowanie (do panow na czerwono)
Autor Wiadomość
no. 10



Dodatkowy Nick: czlowiek z roli
Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 269
Wysłany: Pon 17 Lis, 2008 14:52   Prośba o wyjaśnienie i sprostowanie (do panow na czerwono)

Więc. Zakładam temat w którym proszę H@, S@ o wyjaśnienie " w jakiej sytuacji się znajdujemy "
Tzn powstają i powstają prośby o dodanie jakiejś mapy do MC. Prawie Wszystkie (odrzucone) Więc proszę o podsumowanie, tzn czy jakaś mapa zostanie dodana? Czy są jakieś mapy ,które mogą być dodane, jeżeli tak , to niech osoba odopwiedzialna za to usunie/przyklei/przeniesie mój temat ,zakładając nowy typu : "dobra,prosicie,w koncu cos dodamy,a mozemy dodać . . ." albo "dupa dupa dupa" ,żeby nie zakładać 200000 tematów z prośbą o dodanie mapy. We wcześniejszych prośbach jest pare ciekawych pozycji (oczywiście rozumiemy [my-gracze] ,że dodanie mapy wymaga sopro pracy i czasu) ale prosimy tylko o wyjaśnienie, sprostowanie, zapowiedź czy też obietnicę co do naszego MC ( naszego-bydziowego :) )

Teraz też coś do nas - graczy. Starają się, pocą,męczą nad tym aby dodać jakąś mapę (bo ludzie chcieli i plakali) i nie jest ona grana,wiec to tez jest przykre/denerwujace, ze napracuja sie tyle "a my tego nie potrafimy docenic" Zatem szczerze zachecam do grania map "innych" niz podstawowe, zeby pokazac ,że praca osob dodajacych mapy nie poszla na marne i ze doceniamy, albo po prostu napisac : Dziekujemy uprzejmie ze dodanych bylo sporo nowych map,lecz jezeli chcemy je zagrac na serwerze to niestety jestesmy w mniejszosci i nie przeglosujemy sunny jesli do wyboru jest d2 bo lole jedne graja tylko jedno :|
_________________
Mój Lśniący Miecz I Ma Ręka Sprawują Sąd, Dokonam Zemsty Na Mych Wrogach I Odpłacę Tym Którzy Mnie Nienawidzą... O Panie Posadź Mnie Po Prawicy Swojej I Zalicz Mnie W Poczet Swych Świętych ... kto rozlał krew człowieczą,tego krew przez człowieka zostanie rozlana
Ostatnio zmieniony przez no. 10 Pon 17 Lis, 2008 14:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
lnk


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 364
Skąd: wwa
Wysłany: Pon 17 Lis, 2008 16:01   

standardowe mapy jak nuke,inferno,dust2,cbble,dust,aztec itd. to gwarancja ze bedzie lud na serwerze,a nowe takowej gwarancji nie maja, ot tyle.

podaj mi chociaz jedna sytuacje gdzie byl pusty serwer na tych mapach?


(mowa o wieczorowych porach)

aaa i

kiedys byl MC z samymi takimi mapami, nie pamietam zeby byl kiedys pusty serwer,a nawet wbijali ludzie ktorzy maja pojecie o grze,a wczesniej tu nie grali.


nie oszukujmy sie, te mapy sa najbardziej grywalne i tyle.
 
Uczulony`
SteamBans Member



Dodatkowy Nick: nedlee
Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 807
Skąd: K-LIN
Wysłany: Pon 17 Lis, 2008 16:11   

ale czesc chcialaby choc raz w tygodniu dla odmiany zagrac sunny lub forge(de_suntower czy cs_bikini)
_________________

F*** Tomorrow, Live Today,
Forgot yesterday and Just Play.
 
 
opar



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 221
Skąd: niedaleko ;)
Wysłany: Pon 17 Lis, 2008 16:21   

Odpowiem za rolnika, bo byłem świadkiem takiej sytuacji, że o 21~22 było pusto na serwerze... Wszedłem, zmieniłem na d2 i się serw zapełnił. Nie powiem jaka to była mapa, bo nie pamiętam, ale napewno nie była niestrandową mapą .... kojarze, że chyba był to train.
_________________
przeważnie zachowuje się poważnie...
 
 
no. 10



Dodatkowy Nick: czlowiek z roli
Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 269
Wysłany: Pon 17 Lis, 2008 16:25   

lnk napisał/a:
nie oszukujmy sie, te mapy sa najbardziej grywalne i tyle.


to nie znaczy,ze musimy w kolko to samo napyrdylac.
Ja tylko pytam czy istnieje mozliwosc dodania jakiejs/ichs nowej/ych map i tyle a to ze wieksza grywalnosc jest na standardach to normalne,mimo tego uwazam ze na "dodanych" tez by pogralo pare osob. Z reszta teraz bydzia "upadla". 2 lata temu to sie czekalo minimum 30 min na slota zeby zagrac na office, a teraz? Tylko wieczorami "ciagle" pelna
_________________
Mój Lśniący Miecz I Ma Ręka Sprawują Sąd, Dokonam Zemsty Na Mych Wrogach I Odpłacę Tym Którzy Mnie Nienawidzą... O Panie Posadź Mnie Po Prawicy Swojej I Zalicz Mnie W Poczet Swych Świętych ... kto rozlał krew człowieczą,tego krew przez człowieka zostanie rozlana
 
Aqq



Klan: LivePassion.pl
Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 17 Lis, 2008 17:42   

ja jestem w pelni za zdaniem Rolnika, pozwolcie ludziom wybrać! po co spekulować i pisać co by było gdyby ? trzeba dodać jedną, dwie mapy w tygodniu i zobaczyć jak będzie grywana.Jeżeli chodzi o strefy to pewnie wiekszosc da sie zrobić pod TP tylko pozostaje kwestia czasu i chęć bawienia się w ich robienie. sunny ? italy ? militia ? tego nikt nie gra a zamienić zawsze mozna i zobaczyc co będzie chciane, ze standardow nie trzeba rezygnować.
_________________
"Walka o pokój, jest jak pieprzenie w imię dziewictwa."
 
adaxdk



Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 542
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 17 Lis, 2008 17:57   

hymmm .. moim zdaniem trzeba zrobic jak w standardowej procedurze administracyjnej, a wiec tak:

w skrócie:
założyć oddzieny temat, gdzie ludzie, którzy GRAJĄ głosują na wybrane mapy poprzez sondę, a dopiero później założyć nowy temat z podanym gotowym wynikiem dla s@ i h@, w którym gracze (my) nie będa zamieszczać głupich tak/nie, taki temat przeznaczony byłby wyłącznie czerwonym.


nie w skrócie:
pierwsza część:
osoba która by odpowiadała za wybór map (ktoś kto się na tym zna) wybiera 5-6 map i robi sondę (tak sonda trwała by jakis czas np. miesiąc).
OT sugestie i swoj wybór pisało by się w tym temacie i argument "dlaczego".

druga część:
Po zakończonym głosowanie (po czasie trwanie sondy), gotowy wynik wraz z nowym tematem, podawało by się dla 'czerwonych'. W tym temacie wypowiedzieli by się tylko czerwoni, albo ich przedstawiciel.


rotacja takich próśb następowała by o okresie podamym wczesniej przez wegiera, nowika albo teczke (na przykład raz na pol roku albo rok).
Chcą miec jasna i konkretne stanowisko graczy ?? to ułatwmy im to.
Niech przedstawiciel składa im takie prośby a nie każdy. Może wtedy to się uda.
apelowałbym również za czasem w którym dana decyzja 'S' i 'H' adminów tez miała jakis wczesniej podany okres trwania.

wydaje mi się żę byłoby to najlepszym rozwiązaniem, ponieważ naszą decyzje beda znali, wystarczy ich głos, bo i tak wiadomo ze w ostatecznosci to oni zdecydują.
_________________

Quidquid latine dictum sit, altum videtur - Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.

http://www.bash.org.pl/330347/
 
 
lnk


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 364
Skąd: wwa
Wysłany: Pon 17 Lis, 2008 18:14   

ja rozumiem, po prostu z obserwacji widze, ze kilka osob jest co nudza standardy i chca cos nowego i by graly na nowych mapach ale wiadome jest to, ze o tej samej porze nie beda grac wszyscy i nie zapelni sie serwer na nowej mapie.Wydaje mi sie, ze jest wiecej osob co wola standardy grac niz tych co na nowych mapach beda grac.


jesli jednak bedzie inaczej, zwroce honor ;- )
 
-I.G.L.A.X.-



Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 116
Wysłany: Pon 17 Lis, 2008 18:38   

Jesli chcecie zeby na serwie byly grane mapy niestandardowe to trzeb by bylo usunac wybieranie map a ustawic stalego mapcykla ...
_________________

 
adaxdk



Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 542
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 17 Lis, 2008 19:12   

-I.G.L.A.X.- napisał/a:
Jesli chcecie zeby na serwie byly grane mapy niestandardowe to trzeb by bylo usunac wybieranie map a ustawic stalego mapcykla ...
_________________

Quidquid latine dictum sit, altum videtur - Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.

http://www.bash.org.pl/330347/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.