CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: WEGier
Czw 08 Sty, 2009 20:40
Skarga --> Boss zaczyna..
Autor Wiadomość
lydka



Klan: nie przepadam
Dodatkowy Nick: no ammo?KniVeS!
Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 146
Skąd: wa-wa,wesoła
Wysłany: Śro 07 Sty, 2009 21:29   Skarga --> Boss zaczyna..

Dzisiaj ok godz 20:30 na mapie de_nuke, gracz Boss pod koniec rundy(bylismy razem w druzynie i wygralismy ta runde, CT w tym czasie NIE ZYLO ) podbiega do mnie oddaje 2 strzaly z premedytacja-(nie celowal w niebo ani w skrzynki tylko w moja glowe) w HS zabijajac mnie.
Ja mu wybaczylem i spytalem sie
-dlaczego to zrobiles? co ja ci znowu zrobilem?
on - nic nie odpowiedzial
spytalem sie ponownie - dlaczego mnie zabiles?
on - znowu nic nie odpowiedzial

A dodam tez ze byli adminowie na serverze... widocznie nie interesowalo ich to co sie dzieje na serverze...

Przez Cala dzisiejsza gre nie odezwalem sie do Boss'a ani slowem ani nic mu tez nie zrobilem do czasu jak on mnie zabil.
Nie zrobilem scrennow bo myslalem ze mnie przeprosi ale tak sie nie stalo.
Pamietajcie ,ze mialem z nim "na pienku" i ja nie zaczolem dzisiejszej afery!

Teczuffka prosze o logi mapa de_nuke czas ok20:30 2009.01.07
_________________
"..Tutaj nie ma "my", jestem tylko ja i ty.."
Ostatnio zmieniony przez lydka Śro 07 Sty, 2009 21:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
-I.G.L.A.X.-



Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 116
Wysłany: Śro 07 Sty, 2009 21:50   

Gratuluje !! zalozyles 5000 temat na naszym forum ...

A teraz ... o co kaman bo nie kumam? Zabil CIE i mogles go skarac , ale postanowiles mu FORGAVE / PRZEBACZYC ? Wiec do kogo pretensje ?
Druga kwestia czy takie cos powtarzalo sie przez nastepne rundy ? Jesli nie to po kiego grzyba zawracasz komus glowe ? WYciagnac logI? po kiego fallusa ? Zabil cie co zdaza sie kilkaset razy dziennie na sevie ze ktos ubije swojego ? Takze na koncu wygranej rundy ? A tak w ogole to czego chcesz ?
bana ? rotfl

Ogarnijcie sie i zastanowcie kilka razy zanim zalozycie jakis temat ... czy bedzie on sensowny ?
Udek Ty sie zastanawiaj kilkanascie razy ...
_________________

 
lydka



Klan: nie przepadam
Dodatkowy Nick: no ammo?KniVeS!
Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 146
Skąd: wa-wa,wesoła
Wysłany: Śro 07 Sty, 2009 22:15   

-I.G.L.A.X.- napisał/a:
Gratuluje !! zalozyles 5000 temat na naszym forum ...

A teraz ... o co kaman bo nie kumam? Zabil CIE i mogles go skarac , ale postanowiles mu FORGAVE / PRZEBACZYC ? Wiec do kogo pretensje ?
Druga kwestia czy takie cos powtarzalo sie przez nastepne rundy ? Jesli nie to po kiego grzyba zawracasz komus glowe ? WYciagnac logI? po kiego fallusa ? Zabil cie co zdaza sie kilkaset razy dziennie na sevie ze ktos ubije swojego ? Takze na koncu wygranej rundy ? A tak w ogole to czego chcesz ?
bana ? rotfl

Ogarnijcie sie i zastanowcie kilka razy zanim zalozycie jakis temat ... czy bedzie on sensowny ?
Udek Ty sie zastanawiaj kilkanascie razy ...


iglak o to chodzi ze byl po miedzy nami rozejm.... a ten znowu zaczyna nie kumasz tego? to ja przez niego tez dostalem perma.. nie pamietasz(no przez siebie tez :P ) ??
_________________
"..Tutaj nie ma "my", jestem tylko ja i ty.."
 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 07 Sty, 2009 22:18   

Ja tam nie staje po niczyjej stronie, szczególnie nie znając sprawy. Ale zakładając że boss zrobił tak jak napisał łydka, to wcale nie jest usprawiedliwieniem że zrobił to tylko raz.

Jeśli ja sprzedam takiego HSa morasowi czy innemu spalonemu, to wiadomo że jest beka itd.

Ale jeśli goście się nie kumplują, a szczególnie jeśli się wręcz nie lubią i mieli zatargi to w takim razie jest to zwykłe podpuszczanie kogoś, żeby znów sobie nagrabił. I jeśli w logach jest tak jak napisał łydka to po pierwsze, boss przegiął, a po drugie łydka przeszedł cudowną przemianę że się nie dał sprowokować... :hahaha:

Ale oczywiście nie znamy drugiej strony ani logów więc wyrokować nic nie można.
Łydka jaki jest/był każdy wie, ale każdą skargę trzeba traktować poważnie.
A offtop w tym temacie to powinny być po +2 warny za jednego posta.
_________________
 
 
koJOt



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 235
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 07 Sty, 2009 22:19   

-I.G.L.A.X.- napisał/a:
teraz ... o co kaman bo nie kumam? Zabil CIE i mogles go skarac , ale postanowiles mu FORGAVE / PRZEBACZYC ? Wiec do kogo pretensje ?
Druga kwestia czy takie cos powtarzalo sie przez nastepne rundy ? Jesli nie to po kiego grzyba zawracasz komus glowe ? WYciagnac logI? po kiego fallusa ? Zabil cie co zdaza sie kilkaset razy dziennie na sevie ze ktos ubije swojego ? Takze na koncu wygranej rundy ? A tak w ogole to czego chcesz ?
bana ? rotfl

Ogarnijcie sie i zastanowcie kilka razy zanim zalozycie jakis temat ... czy bedzie on sensowny ?
Udek Ty sie zastanawiaj kilkanascie razy ...



troszke przesadzone.. ale tak , gdybysmy zwracali uwage na to bo ktos kogos zastrzelil 1, postrzelil, ciachna nozem, podlozyl noge, pstrykna w ucho, rzucil przez pokoj puszka po coli , to kazdy mialby 100 banow ze ciachanie dla jaj/przez nieuwage(brak skill na lapie z HE itp.) kogos xD

Zareagowac Admin powinien dopiero gdyby to sie powtorzylo po raz 2. Do tego dochodzi sprawa zgloszenia tego 1szego razu na "say_team@" My naprawde musimy ogarniac 15 innych osob na serwerze i nie widzimy wszystkiego. Busiii :* :cfaniak:
_________________
Ostatnio zmieniony przez koJOt Śro 07 Sty, 2009 22:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lnk


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 364
Skąd: wwa
Wysłany: Śro 07 Sty, 2009 23:02   

nie jestem po stronie jakiegos lydki ale co do Bo$$a to wiem po sobie ze prowokuje ,a potem gasnie jak sie odpowie, takze nie traktowalbym tego jako zwykle zabicie "dla jaj".

Nie rozumiem tez tego ze jak jakis lydka napisal skarge to nagle wielkie oburzenie o jedno zabicie, ciekawe czy jak inny zestaw osob uczestniczylby w tej skardze to tez bylaby taka reakcja?


jak trzymacie sie tak ostro regulaminu to moze wypadaloby w kazdym przypadku, a nie w wybranym : -).
 
Bo$s



Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 192
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: Czw 08 Sty, 2009 15:28   

Oho, permik chyba będzie, musimy się pożegnać...

Przeprosiłem Cię przez mikrofon kilkanaście razy, podziękowałem za forgiva, a zabiłem dla beki, myślałem że będzie tylko bułka, zginałeś, no cóż pech. Ja nieraz zginąłem od swojego na końcu rundy, płaczu nie było.

Zastanów się co jest bardziej wkurzające - zabicie na końcu rundy (raz) czy Twoje flashe na początku rundy, gdy nudzi Ci się gra. Poza tym przy okazji wyciągania logów może znajdzie się też jak mówiłeś na trainie do jednego z graczy 'pacanie', też taka ciekawostka. Godziny nie mam, ale następnym razem zapiszę sobie :]

lnk napisał/a:
jak trzymacie sie tak ostro regulaminu to moze wypadaloby w kazdym przypadku, a nie w wybranym : -).

O i lnk się pojawił. Wydaje mi się, że w Twoich ustach to zdanie nie pasuje najlepiej. Jeśli dobrze pamiętam to powinieneś dziękować adminom, że nie trzymają się tak ostro regulaminu jak powinni.

PS: Odpowiedz, a 'zgasnę'.
_________________
Pozdrawiam, Bo$s

Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.
 
 
lydka



Klan: nie przepadam
Dodatkowy Nick: no ammo?KniVeS!
Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 146
Skąd: wa-wa,wesoła
Wysłany: Czw 08 Sty, 2009 15:51   

[ Dodano: Czw 08 Sty, 2009 16:01 ]
Bo$s napisał/a:
co jest bardziej wkurzające - zabicie na końcu rundy (raz) czy Twoje flashe na początku rundy, gdy nudzi Ci się gra.
ta powiedz kiedy to bylo ostatnio ? rok temu ? no to pamietliwy jestes!! (nie licza sie FB na koncu mapy bo kazdy to robi :>)
Jesli kogos nazwe
Bo$s napisał/a:
pacanie
to musial cos naprawde przeskrobac... ale nie uzywam tego czesto panad to slowo "pacan" wybacz ale nie jest bardzo obrazliwe :) (oczywiscie jest ale bez przesady)

Bo$s napisał/a:
Godziny nie mam, ale następnym razem zapiszę sobie

Poluj na mnie Boss bedziesz musial byc cierpliwy.

Bo$s napisał/a:
Przeprosiłem Cię przez mikrofon kilkanaście razy, podziękowałem za forgiva, a zabiłem dla beki, myślałem że będzie tylko bułka, zginałeś, no cóż pech. Ja nieraz zginąłem od swojego na końcu rundy, płaczu nie było.

Boss chodzilo o to zebys znowu nie zaczynal.. ( dlatego zalozylem tan temat) (p.s. ja do ciebie nic nie mam jak ty do mnie nic nie masz!)

Bo$s napisał/a:
Przeprosiłem Cię przez mikrofon kilkanaście razy, podziękowałem za forgiva
hmmm... wiesz nic nie slyszalem.. ale jesli naprawde tak bylo to wybaczam ;) !!

Bo$s napisał/a:
a zabiłem dla beki
tez Cie zabije xD :D ja bede mial beke :P potem Cie przeprosze i bedzie GIT!


jak naprawde przeprosil (moze akurat nie mialem sluchawek trudno powiedziec o,O) to zamknac temat i nie dawac logow :) pozdro lydka :* XD
_________________
"..Tutaj nie ma "my", jestem tylko ja i ty.."
Ostatnio zmieniony przez lydka Czw 08 Sty, 2009 16:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
foXx
SteamBans Member



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 505
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw 08 Sty, 2009 16:53   

lydka Ty masz lekkie rozdwojenie jazni, do mnie na train wczoraj (badz przedwczoraj) tez sapales. Niby ktos musi cos przeskrobac zebys na niego "pacanie" mowil, ja zbytnio nie poczuwam sie do winy, a jakos z wyzwiskami jechales.
 
 
lydka



Klan: nie przepadam
Dodatkowy Nick: no ammo?KniVeS!
Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 146
Skąd: wa-wa,wesoła
Wysłany: Czw 08 Sty, 2009 18:47   

[ Dodano: Czw 08 Sty, 2009 18:50 ]
foXx napisał/a:
ydka Ty masz lekkie rozdwojenie jazni, do mnie na train wczoraj (badz przedwczoraj) tez sapales. Niby ktos musi cos przeskrobac zebys na niego "pacanie" mowil, ja zbytnio nie poczuwam sie do winy, a jakos z wyzwiskami jechales.

ęj foxx nie mow ze to ja zaczolem.... miales wonty do mnie o wiek... i to ty pozniej chyba sie jeszcze z kims pokluciles o,O a nie ?? !! p.s. buahahah ja z wyzwiskami jechalem ?? ? stary co ty gadasz?? chyba nie slyszysz co mowisz ?? ? moze i cie obrazilem ale ty mnie obrazales co 5 sekund ! nie pamietasz ?? ?

[ Dodano: Czw 08 Sty, 2009 18:51 ]
a naprawde sie powstrzymywalem bo przeginasz z niektórymi textami ..
_________________
"..Tutaj nie ma "my", jestem tylko ja i ty.."
Ostatnio zmieniony przez lydka Czw 08 Sty, 2009 18:53, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.