CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: WEGier
Pon 09 Lut, 2009 22:44
Skarga na admina irys / i.s.b
Autor Wiadomość
orion151



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 254
Skąd: Nakło, Bydgoszcz
Wysłany: Pon 09 Lut, 2009 14:33   Skarga na admina irys / i.s.b

Prośba napisana przez Tomasa:

Cytat:
Chciałbym złożyć skargę na admina o nicku i.s.b ponieważ dał mi bana za nic !! ! wtrąciłem się tylko w rozmowę między graczem zielo ny a i.s.b

zielo ny: ja pierdziele
i.s.b: nie przeklinaj
zielo ny: to nie przekleństwo
i dalej głupia gadka ze strony irysa, straszenie banem za dyskusje itp(do wyciągnięcia z logów)
ja wtedy napisałem ze @ chyba wstał lewa noga dzisiaj i automatycznie dostałem kicka od razu wszedłem na serwer i napisałem ze śmieszne to było ( co on sobie myśli ze ma adma to jest bogiem ? ) i od razu dostałem bana za co ? taki typ nie powinien mieć admina. To jest dla mnie żałosne!!


Bylem przy tej sytuacji i uważam ze zachowanie irysa jest co najmniej dziwne, tomas ani go nie obraził, ani nie złamał zasad serwera, na moje późniejsze pytanie na t_say@ dlaczego zbanował tomasa odpisał na sayu: po co pytasz na @ jak i tak nie widzisz odpowiedzi.
Według mnie t_say@ służy do komunikacji z adminami w sprawach serwerowych(banów, kicków itp.) Może i nie widzę odpowiedzi na adminowskim czacie, ale chyba admin posiada takie flagi aby mógł odpisać tylko mnie na to pytanie.
_________________
Strony Internetowe Nakło
Usługi genealogiczne Bydgoszcz
Akwarystyka morska Bydgoszcz
Ostatnio zmieniony przez orion151 Pon 09 Lut, 2009 14:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Moras



Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 640
Skąd: D.G.
Wysłany: Pon 09 Lut, 2009 14:47   

rada na przyszlosc > nie wtracac sie

ban byl na 120 minut, wiec pewnie juz go nie ma albo zaraz zejdzie.....

Orion, tez bylem przy tym podobnie jak Qbert i za pierwszym razem Irys odpisal na @ za co dal bana (nie ogarnal, ze tego nie widzisz) i chyba ja odpisalem na sayu za co..

czyli figa z makiem ogolnie :x
Ostatnio zmieniony przez Moras Pon 09 Lut, 2009 14:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
orion151



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 254
Skąd: Nakło, Bydgoszcz
Wysłany: Pon 09 Lut, 2009 14:57   

nie ważne na ile był ten ban, tygodniowy tez kiedyś zejdzie ;)

Bardziej chodzi o samą sytuacje a nie o czas, na moje tomas nie zasłużył nawet na kicka, co najwyżej na upomnienie.


Co do twojej rady to wybacz ale nie posłucham :) będę wtrącał się, dyskutował itp jeżeli będę uważał to za słuszne.
_________________
Strony Internetowe Nakło
Usługi genealogiczne Bydgoszcz
Akwarystyka morska Bydgoszcz
Ostatnio zmieniony przez orion151 Pon 09 Lut, 2009 15:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 09 Lut, 2009 15:17   

Kolega zielony nie potrzebuje adwokata.
Widać jakoś się dogadali skoro zielony grał dalej i nie dostał ani kicka ani bana.
Każdy ma swój język (klawiaturę :P ) i potrafi go użyć.

Jak się nie podobają decyzje można na forum złożyć skargę.
Z wieloletniego już doświadczenia wiem, że dyskusje nie prowadzą do niczego sensownego.
Czy ban słuszny czy też nie, to już nie moja brocha. Każdy admin ma swój taryfikator kar. A z tego czy jest słuszny, rozliczają S@.
_________________
 
 
bamc



Dołączył: 17 Lut 2007
Posty: 420
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 09 Lut, 2009 16:01   

to Wy jeszcze nie wiecie ze Irkowi sie nie fika? :D on ma bardzo specyficzny taryfikator :D :D:D
_________________
 
 
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 09 Lut, 2009 16:25   

Widzisz, to czy słuszny, czy nie słuszny, to nie Twoja sprawa orion. Ważne jak ja to odebrałem, bo to mnie dotyczyła sprawa i nie obchodzi mnie to, czy to jest jakiś Twój ziomal z piaskownicy, czy też szef w pracy. Obaj bawicie się w Matkę Teresę z Kalkuty ??

Uwagę zwróciłem zielonemu, po czym jak napisali wyżej chłopaki - dogadałem się z nim i grał dalej-nie dostał NAWET slaya. A Twój kolega niech na przyszłość trzyma język za zębami i nie wtrąca sie między wódkę, a zakąskę, bo jego ta dyskusja nie dotyczyła. Bana dostał za głupie teksty i dogadywanie-sory, to nie jest czateria na onecie. Nie powinno go to obchodzić, czy wstałem do lewą nogą, prawą, czy też środkową. Tymbardziej nie powinien potem komentować, że to było śmieszne, bo śmieszne to jest pisanie skargi za bana na 2h i to jeszcze w czyimś imieniu, tak jakby ten ktoś nie potrafił się zarejestrować na forum. A za darmo jej nie dostał.

Piszesz na say_@? Spoko, możesz w taki sposób informowac grono @ o jakimś niestosownym zachowaniu poszczególnych graczy na servie. A Ty zadajesz mi pytania czekając, aż Ci łaskawie odpowiem. I niby po co ?? Nie mam obowiązku Ci na nic odpisywać. Dlatego nie zadawaj mi pytań na say@ skoro nie masz @ i nie będziesz widział odpowiedzi. Zobaczysz ją jedynie na ogólnym, także jak masz jakieś wątpliwości czy pytania, to zadawaj je na say'u normalnym. Poza tym nie muszę nikomu z grających na bydzi tłumaczyć moich decyzji (i napewno nie graczom, ktorzy nie mają @). Od tego mamy forum, a jak pójdzie taka żałosna skarga jak teraz, to odpowiadam w dziale Skargi i zażalenia, tak jak to teraz zrobiłem.

Tyle. :faja:
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
Ostatnio zmieniony przez i.S.b Pon 09 Lut, 2009 16:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
WOJTAS



Klan: ^^
Dodatkowy Nick: RazeL
Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 468
Skąd: Gdynia, Warszawa
Wysłany: Pon 09 Lut, 2009 20:03   

buzi na zgode i do smietnika z tematem :)
 
 
Aqq



Klan: LivePassion.pl
Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 09 Lut, 2009 21:05   

ze mną byla podobna sytuacja pare dni wczesniej, za jelenia dla niego zrobil Melon

rozpłakał się bo dostal 120 za tekst "liz mi jajca" i z pretensjami ktorych sam bezposrednio do mnie nie kierowal "ZA CO?" na takie zachowanie to mozna tylko parsknąć śmiechem i nic wiecej.

a ten tekst ktory jeszcze pozniej przez Melona do mnie skierowales(bo nie sam) heheh stary naucz sie znaczenia tych słów, pozniej je pisz, bo nie znamy sie codziennego życia i dlatego tyle wiesz ile zechce ci powiedziec a tym czasem trzymaj sie mocno ramy.
_________________
"Walka o pokój, jest jak pieprzenie w imię dziewictwa."
Ostatnio zmieniony przez Aqq Pon 09 Lut, 2009 21:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
Vegeta



Klan: a co to takiego
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 289
Skąd: Ustka/Olsztyn
Wysłany: Pon 09 Lut, 2009 22:33   

moja uwaga dla graczy skonczyly sie upomnienia dla starych graczy .. koniec poblazania bo nam na glowe wskoczycie nie dlugo.. do tego admin nie musi sie tlumaczyc z decyzji szczegolnie na serverze od tego jest forum
_________________
moje cos (czyt. autko :P )
 
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Pon 09 Lut, 2009 22:43   

Myślę że zostało wystarczająco powiedziane, gorzej lub lepiej ale zostało przekazane.
Admin nie ma obowiązku prowadzić dyskusji na serwerze, od tego jest forum - jeżeli Twój kolega chcę złożyć skargę - niech sam założy temat.

PS
Powyższy przykład idealnie pokazuje finisz wtrącania się do rozmowy a raczej obowiązków admina na serwerze - w 99% sytuacja jest wtedy napięta i raczej admin nie jest wtedy skory do żartów a tymbardziej ze swoich decyzji. A potem lecą texty typu że ktoś jak już ma admina to się wozi - polecam samemu złożyć prośbę o admina i zostać nim. Poza tym nie każdy jest widzem danego zdarzenia od początku - a ten ma czasem nawet kilka map wstecz
close
_________________

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.