CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: WEGier
Śro 29 Lip, 2009 20:32
Skarga neGative (irys?)
Autor Wiadomość
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Śro 29 Lip, 2009 07:57   

hmmmmmm no cóż - jako admin - nie zrobił nic sprzecznego z regulaminem ... może jedynie się pospieszył z tym banem bo mógł iść bodajże sam kick albo slay (to już dotyczy innej sprawy na inny temat rozważany przez adminów ... i co dziwne sam Irys był tego promotorem .... więc musiałeś go nie licho wnerwić skoro Ci dał 120min).
Powiem tak - nie masz dowodów na winę, Irys nie ma na obronę więc zostają same logi, które nie zawsze odzwierciedlają sytuacje na serwie.
Co do Łydki - czy chcesz założyć skargę na Irysa, czy tylko chciałeś się tutaj powyginać? Podaj datę, czas i mapę a zaraz rozpatrzę logi .... i jeszcze jedno - żadnych PW, wyłącznie on official.
_________________

 
Vegeta



Klan: a co to takiego
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 289
Skąd: Ustka/Olsztyn
Wysłany: Śro 29 Lip, 2009 08:14   

lachu przeczytaj jakie sa zasady servera







a teraz ladnie przeproś i wyjdz
_________________
moje cos (czyt. autko :P )
Ostatnio zmieniony przez Vegeta Śro 29 Lip, 2009 08:18, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
spree



Klan: nie lubie
Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 181
Skąd: Włocławek
Wysłany: Śro 29 Lip, 2009 08:16   

nie no bekowy temat... klient sie spłakał o 3 fragi i 120 minut xD załosne ~close
_________________

 
 
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 29 Lip, 2009 08:17   

WEGier napisał/a:
może jedynie się pospieszył z tym banem bo mógł iść bodajże sam kick albo slay (to już dotyczy innej sprawy na inny temat rozważany przez adminów ... i co dziwne sam Irys był tego promotorem .... więc musiałeś go nie licho wnerwić skoro Ci dał 120min).


Promotorem owszem, dla nowych graczy :] a dla "trochę" starszych ludzików mam własne taryfikatory. Czasem kubeł zimnej wody się przydaje - wiem to z doświadczenia "banowania". Najgorzej jednak nie toleruję kłamstwa, bo wiem doskonale jak bylo i nikt mi nie bedzie wciskał kitów.


EEEEEEEEEEEEEE :cfaniak:
LLLLLLLLLLLLLLLL :cfaniak:
OOOOOOOOOOO :cfaniak:
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
 
 
Vegeta



Klan: a co to takiego
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 289
Skąd: Ustka/Olsztyn
Wysłany: Śro 29 Lip, 2009 08:28   

lyda ty uwazaj bo przeginasz czesto palke i o tym wiesz nie raz cie upominalem ale wszystko ma granice...
_________________
moje cos (czyt. autko :P )
 
 
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 29 Lip, 2009 08:34   

Vegeta napisał/a:
lyda ty uwazaj bo przeginasz czesto palke i o tym wiesz nie raz cie upominalem ale wszystko ma granice...


Tomek, nawinie się ;) prędzej niż mu się wydaje ;)



http://cs.bydgoszcz.pl/fo...p?p=87433#87433
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
Ostatnio zmieniony przez WEGier Śro 29 Lip, 2009 08:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
x0x



Dodatkowy Nick: x0x :p
Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 357
Wysłany: Śro 29 Lip, 2009 08:49   

łydka już nieraz dostawałeś kicki i bany na 2h ze swoimi ekolegami za wasze głupie zabawy, które łamały regulamin mimo że wiedzieliście, że tak nie wolno teraz było pewnie tak samo...
_________________
PRZYJACIOŁOM ELO





 
 
lachu


Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 14
Skąd: Sępólno Krajeńskie
Wysłany: Śro 29 Lip, 2009 10:10   

Cytat:
lachu przeczytaj jakie sa zasady servera

na serwerze obowiazuje TP i TP
powiedz mi ze irys zagral tp w tej akcji to sie rozplacze :)

celowe TK bedzie karane.
moj postepek byl wynikiem braku tp ze strony irysa...

spree napisał/a:
nie no bekowy temat... klient sie spłakał o 3 fragi i 120 minut xD załosne ~close


poczytaj dokladnie bo ja sie rozplakalem o bana na 120 min a nie o 3 fragi ktore mi sie nalezaly:) irysyowi zylka pekla o 3 fragi bo za dobrze mu nie szlo -,-

co do lydki co w tym zlego ze sie bije z kolegami jezeli oni to lubia ? w sumie regulamin gora 0 swobody,
 
 
Vegeta



Klan: a co to takiego
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 289
Skąd: Ustka/Olsztyn
Wysłany: Śro 29 Lip, 2009 10:13   

ty nie wiesz chyba co to tp .. jak jeden zabija to miedzy czasie drugi rozbraja.. hmm a tak apropo gdzie jest napisane ze skoro zabiles to paka jest twoja ?? nie wiem co chcesz zykac jak dla mnie zawiniles i tyle trzeba bylo nie zabijac:D :faja:


p.s. tzn co wynika ze irys nie zagral tp ze rozbrajal pake?? czy ci nie dal +3 do inteligencji??

p.s.2 zamknac temat bo to nic nie daje a gosciu sie pograza coraz bardziej
_________________
moje cos (czyt. autko :P )
Ostatnio zmieniony przez Vegeta Śro 29 Lip, 2009 10:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lachu


Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 14
Skąd: Sępólno Krajeńskie
Wysłany: Śro 29 Lip, 2009 10:19   

i.S.b napisał/a:
Najgorzej jednak nie toleruję kłamstwa, bo wiem doskonale jak bylo i nikt mi nie bedzie wciskał kitów.


ciekawe gdzie ja ci klamie ? nie potrafisz sie wypowiedzieciec tresciwie tylko klniesz i zaslaniasz sie cytatami -,-

Vegeta napisał/a:
ty nie wiesz chyba co to tp .. jak jeden zabija to miedzy czasie drugi rozbraja..


zabilem wszystkich on zlamiony siedzial z 8 hp i ja 4 sek za nim przybieglem, a paka spokojnie pikala,

irys przyznaj sie ze przelamiles ta akcje a ban nie byl spowodowany TK tylko zlym dniem bo na poprzednich mapach tez ci nie szlo -,- jako dowod mozna przeczytac powod bana i 1 wiadomosc jaka irys napisal na forum ! wszystko jasne....
Ostatnio zmieniony przez lachu Śro 29 Lip, 2009 10:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.