CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
koJOt
Autor Wiadomość
koJOt



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 235
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 26 Lis, 2009 16:53   koJOt

Nick: koJOt, wredny pchlarz.
Imię: Marek
Wiek: 24 lata
Zamieszkały: Bydgoszcz, Czyżkówko
SteamID Page: http://steamcommunity.com...561197980840121
Profil ESL: nie mialem, nie mam , nie zaloze :P

Admin juz prawie od 3 lat. :banan: 27.I. 2010 :banan: 3 latka styknal :banan:


Hmm , to może zacznę od początku. Na bydzie trafiłem celowo i z premedytacja jakoś w 2004 roku,wtedy jeszcze nie funkcjonowała pod obecna nazwa (CS FUSION) szukałem serwera bydgoskiego. Ktokolwiek grał u nas na pewno mnie kojarzy mniej lub bardziej.


Na co dzień żyje sobie spokojnie , szukam pracy obecnie (takiej z umowa :P ). Słucham w praktyce tylko rock and roll-a , hard rocku i innych gitarowych gatunków i podgatunków. Poza CS-em uwielbiam gry MMORPG, (MU Online Global, METIN 2, S.U.N ) swego czasu "no life-owalem" przez parę lat. Nadal lubię pograć ale już nie ten zapal co kiedyś. Uwielbiam gotować i jestem łasuchem, najlepsze co jadłem zwykle sam pichciłem. Z zainteresowań to może dodam ze uwielbiam wszystko co związane ze strzelcami wyborowymi ( tak, dlatego tak namiętnie biegam z wiatrówka ). Dziewczynami się nie interesuje ( wybaczcie fanki moje i fani) z wyjątkiem pewnej cudownej damy która wytrzymuje ze mną już 2 lata. Dodam jeszcze ,ze jestem pochłaniaczem kawy, nie ma nic lepszego z rana niż gorrrrąca kawa rozpuszczalna ze śmietaną, na 2 śniadanie kawka sypana i dzień jest piękny! z Alkoholi preferuje ciemne i mocne piwa zwłaszcza portery i "typy" irlandzkie , z jasnych tylko Warka 2 słodowa , prze smaczna! :) ) W chwilach wolnych lubie pogrzebac w sprzecie komputerowym badz poczytac o nowych technologiach szeroko pojetej informatyce.
_________________
Ostatnio zmieniony przez koJOt Pon 30 Lis, 2009 00:11, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 26 Lis, 2009 16:56   

ekhm, wygląda jakbyśmy na tym samym steamie grali... :0o:
_________________
 
 
Fabi



Klan: Nie oglądam
Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 96
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 26 Lis, 2009 16:59   

Haha Fail ^^
 
 
koJOt



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 235
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 26 Lis, 2009 17:25   

Bo to gotowiec :D a mi sie nie chce wklejac :P
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.