CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
wyrownywanie składów - podejście drugie
Autor Wiadomość
tryvial



Klan: nie
Dodatkowy Nick: h.e.l.
Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 74
Skąd: posen
Wysłany: Pon 13 Kwi, 2009 17:35   wyrownywanie składów - podejście drugie

cześć,

Ostatnio dość często jestem na serwie i brak wyrównywania składów lub jego spore opóźnienia (zwykle reakcja jest wtedy, gdy stosunek ilościowy osób z drużyny przegrywającej do wygrywającej jest jak 1:3, reszta już opuściła serwer) kończą się zwykle tym:
po 5-7 przegranych rundach pada hasło rtv i większość na tyle jest znudzona przebiegiem gry, że chętnie się dopisuje.
Nie kumam, jaką radość z gry daje skład, gdy przykładowo w ctkach jest foxx, moras i kanker, zwykle to pogrom. Ale trwamy aż do rtv, pomimo, że mapa może być fajna.
Ok, najprawdopodobniej, powiecie - to mów adminowi - ale czy rzeczą admina nie jest widzieć takie rzeczy?
Ktoś inny powie, nie podoba się - to zmień serwer - ale to takie dość mało konstruktywne, poza tym lubię ten serwer, a właściwie ludzi na nim grających. I jak sądzę, wszyscy tworzymy tę społeczność, nie tylko kadra.
Jeśli żadna zmiana techniczna nie wchodzi w grę (bo pewnie zaraz pojawi się ogrom trudności z tym związanych) - zmiana jakiegoś "pluginu", który sam wyrównuje; to zgłaszam się z apelem do ciała adminowskiego:
Drodzy Admini miejcie to na uwadze, dokonujcie zmian w składach, gdy widzicie, miażdżące przewagi. Nie czekajcie do 10:0 lub opustoszenia drużyny przeciwnej z graczy, by pomyśleć, że coś trzeba zrobić.
Jest jeden minus takich przerzutów: upodobania graczy: że ten lubi w ct a ten nie lubi w ct. Na to nie widzę rozwiązania.

Dziękuję za uwagę :)
Pozdrawiam
_________________
Subtelność to sztuka mówienia tego, co ci się podoba i wycofywania w porę, zanim twój rozmówca zrozumie.
Anatol France
 
foXx
SteamBans Member



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 505
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 13 Kwi, 2009 17:50   

Ciesze sie ze jestem popularny :E

A tak na serio, to czesto pisze na "say_team @" o przeniesienie mnie do druzyny przegrywajacej (jak jestem w wygrywajacych) badz tez o swap (zamiana najlepszego z wygrywajacych z najgorszym z przegrywajacych). Mozliwe ze ktorys z @ to poswiadczy. Jednak czasem nie mam ochoty na przeniesienie (kazdy chce czasem "pokarac" :crazy: ).

Co do pluginu, to jestem za czyms takim, jednak @ tez wyrownuja szanse, niekiedy dosc przesadnie.
 
 
Aqq



Klan: LivePassion.pl
Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 13 Kwi, 2009 18:03   

Uwierz tryvial, ze ja osobiscie jako adm widze to co sie dzieje na serwerze odnośnie składów.Każdy przerzuca inaczej tzn. jeżeli znacząco wygyrwa T to na poczatku przerzucamy siebie z CT bo wtedy nie ma pretensji, że" ja chcialem CT a ty przerzucasz do T".Czasami jest tak jak mówi Fox, ktoś po prostu pisze na adminowski o przerzucenie. Jestem neutralny bo składy wyrównane bądź nie, zależa od dnia i od tzw. kadry jak sam napisales.
_________________
"Walka o pokój, jest jak pieprzenie w imię dziewictwa."
Ostatnio zmieniony przez Aqq Pon 13 Kwi, 2009 21:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
domeztoz



Klan: mam cały na hdd
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 803
Skąd: Barciany
Wysłany: Pon 13 Kwi, 2009 19:35   

hahahahah fox i moras :hahaha: weeez bo mam laskotki. kanki jeszcze sie zgodze.

a co do tematu to jest to baaardzo zauwazalne, dzisiaj juz kilka razy taka sytuacja. sklady 7vs5. wynik 8:1. napewno nie popieram ptb, raczej obliguje<--(fajne slowo) adminow o pilnowanie, wiadomo ze nie 24h na dobe 7 dni w tygodniu jest admin... to nie reksona, ale jak jest to moglby juz ogarnac... tym bardziej ze nasi admini wiedza kto jak gra i kogo wypada przerzucic a kogo nie ;)
_________________








http://www.youtube.com/wa...Y_NQZyBc3g&NR=1
 
 
tryvial



Klan: nie
Dodatkowy Nick: h.e.l.
Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 74
Skąd: posen
Wysłany: Pon 13 Kwi, 2009 20:39   

Aqq napisał/a:
Jestem neutralny bo składy wyrównane bądź nie zależa od dnia i od tzw. kadry jak sam napisales.

to od czego zależą? :lol:

domeztoz napisał/a:
hahahahah fox i moras :hahaha: weeez bo mam laskotki. kanki jeszcze sie zgodze.
przecie napisałem, że to przyklad :crazy:
równie dobrze, Ty moglbys byc tam wymieniony :*

DONE :hahaha:
_________________
Subtelność to sztuka mówienia tego, co ci się podoba i wycofywania w porę, zanim twój rozmówca zrozumie.
Anatol France
Ostatnio zmieniony przez tryvial Wto 14 Kwi, 2009 14:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
Aqq



Klan: LivePassion.pl
Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 13 Kwi, 2009 21:14   

tryvial napisał/a:
Aqq napisał/a:
Jestem neutralny bo składy wyrównane bądź nie zależa od dnia i od tzw. kadry jak sam napisales.

to od czego zależą? :lol:

domeztoz napisał/a:
hahahahah fox i moras :hahaha: weeez bo mam laskotki. kanki jeszcze sie zgodze.
przecie napisałem, że to przyklad :crazy:
równie dobrze Ty moglbys byc tam wymieniony :*


tam powinien byc przecinek xD :hahaha:
_________________
"Walka o pokój, jest jak pieprzenie w imię dziewictwa."
 
WujA



Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 4
Wysłany: Nie 31 Sty, 2010 14:20   NIE

NIE NIEN NIENIENEINE
PTB WON




lol dmz nawet nie lukałem 1posta
_________________

Ostatnio zmieniony przez WujA Nie 31 Sty, 2010 14:38, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
domeztoz



Klan: mam cały na hdd
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 803
Skąd: Barciany
Wysłany: Nie 31 Sty, 2010 14:30   

widze, ze nadrabiasz zaleglosci... i ze twardo w temacie jestes... :hahaha:
_________________








http://www.youtube.com/wa...Y_NQZyBc3g&NR=1
 
 
Uczulony`
SteamBans Member



Dodatkowy Nick: nedlee
Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 807
Skąd: K-LIN
Wysłany: Nie 31 Sty, 2010 15:54   

PTB od zawse mowilem.
_________________

F*** Tomorrow, Live Today,
Forgot yesterday and Just Play.
 
 
WOJTAS



Klan: ^^
Dodatkowy Nick: RazeL
Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 468
Skąd: Gdynia, Warszawa
Wysłany: Nie 31 Sty, 2010 19:53   

ptb to gowno.... lepsze by bylo auteamballance i admini ...

eot
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.