CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Sluchawki
Autor Wiadomość
kiciper



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 236
Wysłany: Wto 09 Lis, 2010 21:43   Sluchawki

jak w temacie tak mysle ze do 250
ktos poradzi??
http://allegro.pl/speedli...1298829681.html
http://allegro.pl/sluchaw...1306797711.html
http://allegro.pl/sluchaw...1295466155.html
_________________
ssyssunia
KiZiA_MiZiA
chyba widzialem kotecka....
Ostatnio zmieniony przez kiciper Wto 09 Lis, 2010 21:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
bamc



Dołączył: 17 Lut 2007
Posty: 420
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 10 Lis, 2010 12:51   

CAL! masz teraz w fajnych cenach
_________________
 
 
akira



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 67
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 10 Lis, 2010 13:04   

Jeszcze możesz się zastanowić nad:
http://allegro.pl/steelse...1295100030.html
Możesz też pomyśleć o Sennheiserach, no chyba że chcesz mieć koniecznie mikrofon na słuchawkach.
No i na twoim miejscu raczej poszukałbym jakiegoś sklepu niż kupował na allegro, chyba że to jakiś naprawdę sprawdzony sprzedawca.

Swoją drogą mam już od jakichś +/- 5 lat te Steelseries 5h v2 (które już naprawdę wiele widziały i wiele przeszły :P ) i w sumie nie narzekam, aczkolwiek przy wyższych basach prawa słuchawka potrafi trzeszczeć :/
_________________
Ostatnio zmieniony przez akira Śro 10 Lis, 2010 13:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 10 Lis, 2010 19:09   

Ja jak zawsze polecam Sennheisery...
_________________
 
 
Sinecod
Admin :: bydzia {3} FUN



Klan: Klaco?
Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 524
Skąd: Vietnam
Wysłany: Śro 10 Lis, 2010 19:19   

ja jestem szczesliwym posiadaczem AKG K514 wiec to polecam :>
_________________

 
 
Moras



Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 640
Skąd: D.G.
Wysłany: Śro 10 Lis, 2010 21:06   

Podobnie jak akira posiadam te 5hv2, ale w sumie sam nie wiem czy bym je polecił..
Slyszalem dzis opinie, ze everglajdy mozna tanio dorwac i ze sa dobre. Ale raczej bym sie skłaniał do opinii Qberta i szukał Senków w promocji jakiejs moze.
 
 
kiciper



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 236
Wysłany: Śro 10 Lis, 2010 23:51   

http://allegro.pl/sluchaw...1306797711.html
moze lepiej dodac kase i wizasc te
nie wiem czy warto i jak z tym 7,1
wiecie mikro wazne bo do grania mi potrzebne
_________________
ssyssunia
KiZiA_MiZiA
chyba widzialem kotecka....
Ostatnio zmieniony przez kiciper Śro 10 Lis, 2010 23:54, w całości zmieniany 2 razy  
 
Moras



Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 640
Skąd: D.G.
Wysłany: Czw 11 Lis, 2010 07:37   

Dobra, to moze pora cos powiedziec o tych sluchawkach :P

Ich cena od paru lat jak widze ciagle sie trzyma, w sumie zaczynam sie zastanawiac dlaczego.. W momencie kiedy wyjalem je z pudelka, przyszlo mi na mysl tylko jedno slowo = tandeta. Wykonane sa w calosci z plastiku (plusem jest, ze dzieki temu są lekkie) i trzeba na prawde bardzo uwazac, zeby ich nie rozwalic. Mnie raz upadly na podloge, doslownie spadly z biurka i juz sie zaczal cyrk z szukaniem osoby, ktora mi to "sklei". Serwis oczywiscie stwierdził, ze ich nie przyjmie bo takiej usterki nie obejmuje gwarancja, ale na szczescie znalazlem osobe, ktora na ciepło potrafi dobrze łączyć plastik i mi to zrobiła. Zaden klei tego nie byl w stanie utrzymac, bo urwala sie cala sluchawaka na jednym gownianym malym elemencie..
Po 2 latach bass sie zaczal pieprzyc, podobnie jak w opisie akiry. Tylko ze u mnie nawet regulacja glośnosci zaczela do tego szwankować. (fakt, ze czasami lubilem troche glosniej posluchac mocniejszej muzy - ale bez przesady..)

Tyle jezeli chodzi o model, ktory ja posiadam (kupiony dokladnie 3 lata temu).
Z kolei u kolegi, po roku uzytkowania przestal dzialac mikrofon. Jak sie okazalo, mechanizmem do wysuwania mica skutecznie mozna zetrzec kabel wewnatrz sluchawki prowadzacy do niego :)

Ogolnie wykonanie pozostawia wiele do zyczenia :P

Wg mnie inwestycja w ten zestaw 7.1 to juz kompletna strata kasy, bo ta karta sama w sobie jest po prostu shitem :mrgreen:

Dlatego jezeli chcesz dobrze wykonane sluchawki, z dobra jakoscia dzwieku to doplac juz do tych senków + jakis mic dopinany albo stacjonarny za 20 zł. A jezeli nie zalezy Ci na jakosci, to kup 5hv2 ;)
Ostatnio zmieniony przez Moras Czw 11 Lis, 2010 07:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
akira



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 67
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 11 Lis, 2010 13:30   

@Moras:
Również mam przez cały czas nieodparte wrażenie, że te Steelsoundy są bardzo delikatne, dlatego boję się za każdym razem jak je muszę gdzieś przetransportować :P Niby do transportu producent zaleca, żeby je rozkręcić, ale bez przesady, raczej wątpię by ktokolwiek się do tego stosował. Też mi się wyłamał kawałek jakiejś mniej istotnej części po którymś spadnięciu z biurka :P
Ale jedno trzeba im przyznać, a właściwie dwie rzeczy: są bardzo lekkie i bardzo wygodne (nie mają tak silnego docisku i mocnego wyciszenia dźwięków z zewnątrz, a dla mnie to plus).
Właśnie, przypomniałeś mi o regulatorze dźwięku; często trzeszczy mi kiedy zmieniam głośność (ale wystarczy go przedmuchać i już jest w porządku :D ), no i co do tego mechanizmu wysuwania mica: odradzam częste korzystanie z niego, bo faktycznie jest wadliwy. Używałem go z początku bardzo dużo, aż do momentu w którym podobnie - przestał działać mi mikrofon, trzeba było trochę pokombinować, ale jakoś udało się to poskładać, tyle że obecnie w ogóle tego mechanizmu nie używam.

Co do tej karty to również słyszałem, że to nic nie warte.

Nie do końca zgodziłbym się z tym, że są aż tak marnej jakości, bo nie można też przesadzać. Dobrze by było gdyby wypowiedział się ktoś, kto podobnie korzysta z jakichś słuchawek więcej niż te powiedzmy 3 lata, bo dziwnym trafem zdarza się tak, że za każdym razem jak gdzieś pojawia się temat słuchawek to wypowiadają się osoby, które już od paru lat mają te Steelsoundy oraz ci, którzy polecają jakieś najnowsze słuchafony :P
_________________
 
 
lydka



Klan: nie przepadam
Dodatkowy Nick: no ammo?KniVeS!
Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 146
Skąd: wa-wa,wesoła
Wysłany: Czw 11 Lis, 2010 21:38   

Polecam SteelSeries ! Posiadam SteelSeries Syberia od koło 3lat i te słuchawki są przegenialne !! !! Nie wiem jak inne modele steelseries sobie radzą ale ogólnie polecam tą firme
_________________
"..Tutaj nie ma "my", jestem tylko ja i ty.."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.