CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: WEGier
Śro 29 Lip, 2009 20:32
Skarga neGative (irys?)
Autor Wiadomość
domeztoz



Klan: mam cały na hdd
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 803
Skąd: Barciany
Wysłany: Śro 29 Lip, 2009 15:06   

tyyyy no ja tez... juz mnie oczy bola od tego czytania... ale brawa wielkie dla drugoplanowego bohatera tematu.... BAMC! w koncu cos na temat hahahahahahah


a co do tematu to napisze cos co nasunelo mi sie na samym poczatku czytania... powiedzcie mi jak to mozliwe jest ze komus sie paka NALEŻY? ni kuta nie ogarniam tego... a co do tego kto ogarnia, a kto nie... i kto jest w jakim miejscu w tabeli... hmmm jak ktos gra 3/4 gry na tabie to moze mu to sie wydawac wazne :/

pamietam kiedys jak mi sie koles [nie powiem kto] zalil na frnd po banie 2 h i pisal '***** i co ja mam ***** teraz robic przez te ****** 2 h ***** mac. no co za ***' luuudzie... ja sie smialem i nie wiedzialem co mam mu odpisac... no ale internet jest pelen ciekawych ludzi :E

jedni lubia placki... a inni adminow ahahahahahahahaAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!H!H!H!!!!!!!


_________________








http://www.youtube.com/wa...Y_NQZyBc3g&NR=1
 
 
lydka



Klan: nie przepadam
Dodatkowy Nick: no ammo?KniVeS!
Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 146
Skąd: wa-wa,wesoła
Wysłany: Śro 29 Lip, 2009 16:02   

i.S.b napisał/a:
Ja mam taką osobistą prośbę, dajcie już spokój i nie odpisujcie tym gnojkom. Jeden lepszy od drugiego(czyt. lachu lat 17 i lydka), a IQ=nr buta. Do nich nic nie dociera, Wy jedno, a oni drugie.

Z tego miejsca chciałbym również podziękować za wsparcie ludzi na poziomie (czyt. yello, Aqq, qBert, RaZeL, Vegeta), którzy wiedzą o co chodzi, grali(lub grają) ze mną dużo i nie mają mózgów wielkości wyssanego Tic-Taca.

Prośba do S@, by zamknęli ten temat, bo nawet jeśli się tu wypowie 1000 osób i tak ja zostanę winny, oraz i tak w ich małych móżdżkach będzie przekonanie, że "leciałem" na fragi, a ban był dlatego, że ten ktoś mi te fragi zabrał........... żenua, bez kitu, jak gram tyle, to jeszcze takiej głupoty nie słyszałem.

P.S: RaZeL i Aqq, odpuście sobie plz, szanuję Was bardzo, ale naprawdę, już dajcie sobie spokój, bo to do niczego dobrego nie prowadzi. :*


Cie chyba pogieło? Nie zalozylem wlasnej skargi na ciebie bo po prostu mi to zwisa.. pozatym nie lubie donosic, btw. przegiales i nie umiesz sie wytlumaczyc.

Poza tym ciagle mi ubliżasz :
1
i.S.b napisał/a:
nie odpisujcie tym gnojkom

2
i.S.b napisał/a:
IQ=nr buta. Do nich nic nie dociera, Wy jedno, a oni drugie.

3 "Tylko potem nie przyłaź skamłać o odbanowanie."(na 1 stronie) - :0o: kłamca.. nic takiego nie miało miejsca.


co do mnie - to ,ze mam dokuczajace nicki wobec : tylko podkreslam TYLKO ! moich znajomych to nie jest wasza sprawa. Oni sie na to zgadzaja i w odwrotna strone czyli oni moga mi podokuczac. Nawet jesli sie zdarzy TA czy nawet TK to jest to tylko i wylacznie na zarty (oczywiscie w naszym gronie). Mialem opis nie dozwolony to go chcialem zmienic ale... ale pan irys musial dac mi kicka ,bo po co poczekac ,az ktos zmieni nick.. wszedlem ponownie spytalem sie ocb ? - dostalem odpowiedz w postaci bana.. wiec cos jest nie tak.. nie chce mi sie juz klocic.
_________________
"..Tutaj nie ma "my", jestem tylko ja i ty.."
 
 
foXx
SteamBans Member



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 505
Skąd: Białystok
Wysłany: Śro 29 Lip, 2009 16:37   

Przytocze tutaj punkt regulaminu:
Kod:
5d) Zabrania się używania nick-ów obraźliwych, szydzących czy mogących urazić czyjeś uczucia (np.wyznaniowe), dotyczy to tez używania imion i nazw uważanych za kulturowe dobro, jak np. "Jan Paweł II" itp.

Nawet jeśli ten nick był skierowany tylko do Twojego znajomego, to i tak łamiesz w tym momencie regulamin.

lydka napisał/a:
3 "Tylko potem nie przyłaź skamłać o odbanowanie."(na 1 stronie) - :0o: kłamca.. nic takiego nie miało miejsca.

Czyżby? ---> http://cs.bydgoszcz.pl/forum/viewtopic.php?t=7934 Jednak prosiłeś o unbana.
 
 
Vegeta



Klan: a co to takiego
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 289
Skąd: Ustka/Olsztyn
Wysłany: Śro 29 Lip, 2009 16:46   

lydka lydka pograzasz sie coraz bardziej sam przyznales sie do winny wiec uwazaj bo przeklniesz raz raz jedyny wymsknie ci sie czy cos zbanuje cie.. a zartowac mozesz sobie na swoim servie badz na ffa gdzie kazdy ma to w 4 literach a na bydzi kulture masz zachowac.. po za tym ciesz sie chlopczyku ze tylko takiego dostales bana bo ja bym z toba nie dyskutowal tylko wlepil bym ci perma bo swoja szanse zaprzepasciles dla mnie juz na zawsze ... prosiles o unban a co robisz?? odpowiedz sobie na to pytanie sam...
_________________
moje cos (czyt. autko :P )
 
 
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 29 Lip, 2009 16:52   

"3 "Tylko potem nie przyłaź skamłać o odbanowanie."(na 1 stronie) - :0o: kłamca.. nic takiego nie miało miejsca. " - NIE ?? No to patrz:

http://cs.bydgoszcz.pl/fo...ighlight=#87392

http://cs.bydgoszcz.pl/fo...der=asc&start=0

http://cs.bydgoszcz.pl/forum/viewtopic.php?t=7525

http://cs.bydgoszcz.pl/forum/viewtopic.php?t=7527

Hmmm, rzeczywiście, nie miało nic takiego miejsca... chyba, że to ktoś inny :rotfl:

dodam jeszcze to, co napsiał foXx:
foXx napisał/a:
Przytocze tutaj punkt regulaminu:
Kod:
5d) Zabrania się używania nick-ów obraźliwych, szydzących czy mogących urazić czyjeś uczucia (np.wyznaniowe), dotyczy to tez używania imion i nazw uważanych za kulturowe dobro, jak np. "Jan Paweł II" itp.


Nieważne, czy będziesz miał nick, że ktoś coś robi, czy komuś coś robisz, SERV NIE JEST TWÓJ I TWOICH KOLEGÓW, panują tutaj zasady, a admini są od tego, żeby tych zasad pilnować - na Twoje nieszczęście..... :wstydniś:

BTW - sposobów na zmienę nicka jest sporo... niekoniecznie musiałeś włazić na serv z tym samym.
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
Ostatnio zmieniony przez i.S.b Śro 29 Lip, 2009 16:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lydka



Klan: nie przepadam
Dodatkowy Nick: no ammo?KniVeS!
Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 146
Skąd: wa-wa,wesoła
Wysłany: Śro 29 Lip, 2009 19:45   

foXx napisał/a:
Czyżby? ---> http://cs.bydgoszcz.pl/forum/viewtopic.php?t=7934 Jednak prosiłeś o unbana.


moment. nie chodzilo mi o unbana tamtego(starego) tylko o tego co dostalem niedawno wlasnie przez irka, nie porozumienie.
i.S.b napisał/a:
foXx napisał/a:
Przytocze tutaj punkt regulaminu:
Kod:
5d) Zabrania się używania nick-ów obraźliwych, szydzących czy mogących urazić czyjeś uczucia (np.wyznaniowe), dotyczy to tez używania imion i nazw uważanych za kulturowe dobro, jak np. "Jan Paweł II" itp.



Nick nie jest obrazliwy jeli kogos nie uraza... moich kolegow nie urazil,a te nicki wlasnie byly do nich kierowane a nie do innych osob.

Raz napisalem nick obrazliwy i chcialem go zmienic ale nie zdazylem o to cala zagadka oO

Jesli ktos wyraza zgode na dokuczliwy nick w stosunku do niego to ten nick nie jest obrazliwy

wiec jeszcze raz wam powtorze

Mialem obrazliwy to go chcialem zmienic po dobroci.. Nie zdazylem i Dostalem bana nie przeze mnie tylko przez admina
_________________
"..Tutaj nie ma "my", jestem tylko ja i ty.."
 
 
Dzejms



Klan: oglądam w TV
Dodatkowy Nick: DzejmsBlond
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 566
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 29 Lip, 2009 20:02   

W związku z tym, że grałem w obu przypadkach (wtedy z Lydka też) wypada mi coś napisać. Jednakże widzę, że w zasadzie wszystko zostało już napisane to tylko krótko.
Ban słuszny ! TA, TK zabronione i koniec. Nie ma co dyskutować . Kara może maksymalna jaką można dać za ten przypadek ale w pełni uzasadniona.
Do Irka jedynie zastrzeżenie to takie: obrażasz ludzi niepotrzebnie (gnoju, goowniarzy, dzieciaku neo, dziecko, gnojkom....) Admin trzyma poziom i daje przykład - dobry przykład :D
_________________

 
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Śro 29 Lip, 2009 20:32   

Dzejms napisał/a:
W związku z tym, że grałem w obu przypadkach (wtedy z Lydka też) wypada mi coś napisać. Jednakże widzę, że w zasadzie wszystko zostało już napisane to tylko krótko.
Ban słuszny ! TA, TK zabronione i koniec. Nie ma co dyskutować . Kara może maksymalna jaką można dać za ten przypadek ale w pełni uzasadniona.
Do Irka jedynie zastrzeżenie to takie: obrażasz ludzi niepotrzebnie (gnoju, goowniarzy, dzieciaku neo, dziecko, gnojkom....) Admin trzyma poziom i daje przykład - dobry przykład :D


jak zwykle - nic dodać nic ująć

zamykam
_________________

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.