CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Prośba o wytłumaczenie niektórym co zrobili nie tak.
Autor Wiadomość
sidney



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 256
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie 27 Lis, 2005 13:05   

sid ma racje. gdyby to olał to potem ktos by skarge napisal ze admin olewa to ze terro sobie kampia i jemu by sie oberwało.
_________________

 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Nie 27 Lis, 2005 13:20   

SiD napisał/a:

Vortex^^ napisał/a:
sid daruj sobie..


nie daruje sobie, poczytaj sobie post Solida na forum adminów to zrozumiesz ocb.
kiedyś większość adminów robiła beki ale komuś jak zwykle się to nie spodobało i kazał przestrzegać regulaminu , powstrzymać kolesiostwo i elo elo młodzieżowość czyli w skrócie zrobić drętwą atmosferę, no to macie ten swoje nowe zasady i nie możecie mieć pretensji.


a skoro gracze to robia to chyba nie mozesz im zabronic? zwlaszcza ze w nocnych godzinach graja po pierwsze gracze starsi, po drugie gracze z dluzyszym stazem ktorzy znaja ten server i kumaja klimat. przypominam ci jszcze raz ze serwer jest dla graczy a nie adminow
_________________
 
 
SiD
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Lis, 2005 13:22   

Vortex w tym momencie chodziło mi o nappiego wiec to co napisałeś nie mam sensu :rotfl: bo jakbyś nie zauważył gracze nie mieli dostępu do postu Solida
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Nie 27 Lis, 2005 13:31   

nie mowie o tym jak ja to rozumiem ani nie wiem jak ty to wykoncyopwales, ja mowie tylko o sposobie w jakim ty ten post zrozumiales i narzucasz innym na serwerze denerwujac wszystkich naokolo
_________________
 
 
SiD
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Lis, 2005 13:37   

dobra Vortex looouj tak jak napisal roso jakby wszyscy przestrzegali regulaminu to by tego nie było,
 
LOLA



Dołączył: 20 Wrz 2005
Posty: 47
Wysłany: Nie 27 Lis, 2005 13:41   

Vortex a moim zdaniem server jest dla wszystkich i dla graczy i dla adminow.

Chcecie za wszelka cene zrobic z tego servera taki elo elo mlodziezowy, juz od czasu do czasu podchodzi taki klimat. NIESTETY.
_________________
 
nappy



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 681
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 27 Lis, 2005 13:41   

VorteX^^ napisał/a:
SiD napisał/a:

Vortex^^ napisał/a:
sid daruj sobie..


nie daruje sobie, poczytaj sobie post Solida na forum adminów to zrozumiesz ocb.
kiedyś większość adminów robiła beki ale komuś jak zwykle się to nie spodobało i kazał przestrzegać regulaminu , powstrzymać kolesiostwo i elo elo młodzieżowość czyli w skrócie zrobić drętwą atmosferę, no to macie ten swoje nowe zasady i nie możecie mieć pretensji.


a skoro gracze to robia to chyba nie mozesz im zabronic? zwlaszcza ze w nocnych godzinach graja po pierwsze gracze starsi, po drugie gracze z dluzyszym stazem ktorzy znaja ten server i kumaja klimat. przypominam ci jszcze raz ze serwer jest dla graczy a nie adminow


dokładnie...


Byłem wtedy w drużynie, która robiła sobie 'jaja'. Dałem vota na taką a nie inną gre - przeszedł (było 8ctków, 6terro z tego co pamiętam). Więc? Rozumiem, że niektórym to mogło się nie podobać ale ludzie... to tylko gra - tym bardziej, że serwer publiczny. Bydzia niestety moim zdaniem traci klimat, to co było kiedyś 'Admin Team' teraz jest podzielone na kilka obozów - tych którzy sztywno trzymają się regulaminu, i tych bardziej kreatywnych - którzy potrafią zorganizować jakąś zabawe na serwerze. Nie rozumiem takiego oburzenia SiD, czy to, że po ciężkim dniu chcemy się zabawić z ludźmi którzy często są na serwerze, przestrzegają zasad itd... Jak sam wcześniej mówiłeś, miałeś 'ciężki dzień' czy coś w tym stylu, ale nie przenoś rzucaj się na serwerze o wszystko. Kurde naprawde troszke więcej luzu... no chyba, że to jest domeną 16latków ;o.

SiD i nie zapominaj, że Ty też złamałeś regulamin - slay'ując admina... jeden z pktów regulaminu mówi o takiej sytuacji - lecz nie wolno karać admina...

Pozdrawiam wszystkich, którzy starają jeszcze utrzymać klimat na bydzi...

'przybijam pęść z tymi którzy chcą więcej' ;)
_________________
FOXCONN P35A
INTEL Core2Duo E4400 2.2 @ 3.0, 10x300
Goodram 2x1Gb 667 @ 720 5-5-5-15
nVidia GF8800 GTS 640 513/1600 @ 675/2100

addOns: Icemat Siberia, Razer DeathAdder, Steelpad QCK
 
 
nappy



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 681
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 27 Lis, 2005 13:43   

LOLA mylisz pojęcia, 'elo elo młodzieżowy' nie znaczy 'z klimatem' prawda?
_________________
FOXCONN P35A
INTEL Core2Duo E4400 2.2 @ 3.0, 10x300
Goodram 2x1Gb 667 @ 720 5-5-5-15
nVidia GF8800 GTS 640 513/1600 @ 675/2100

addOns: Icemat Siberia, Razer DeathAdder, Steelpad QCK
 
 
LOLA



Dołączył: 20 Wrz 2005
Posty: 47
Wysłany: Nie 27 Lis, 2005 13:45   

nappy sorki ale to co wczoraj pokazaliscie to raczej nie mozna nazwac 'z klimatem' .... takie jest moje zdanie....
_________________
 
nappy



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 681
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 27 Lis, 2005 13:49   

Bo Ciebie tam nie było...

Klimatu nie zmierzysz linijką, po prostu masz świadomość, że możesz z tymi ludźmi robić 'jaja' jak i grać poważnie... Nikogo nie wyzywaliśmy, po prostu dobrze się bawiliśmy - a, że inni po prostu zbyt poważnie traktują 'Virtual World' to już w to nie wnikam...
_________________
FOXCONN P35A
INTEL Core2Duo E4400 2.2 @ 3.0, 10x300
Goodram 2x1Gb 667 @ 720 5-5-5-15
nVidia GF8800 GTS 640 513/1600 @ 675/2100

addOns: Icemat Siberia, Razer DeathAdder, Steelpad QCK
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.