CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Da Bydzia Story
Autor Wiadomość
mOrb



Dodatkowy Nick: M00rbiD
Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 150
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Czw 27 Lip, 2006 21:17   Da Bydzia Story

Ok...zaczynamy ukladac opowiadanie. Każdy dopisuje po akapicie. Ja zaczynam.... :banan:

Pewnego mrożnego dnia poszedłem z Radukiem i Morasem na browar do pobliskiego baru. Raduk po piątym bro stwierdził, że to go nie rozgrzewa. Wyciągnał komórkę i zadzwonił po Węgra, który szybko przycłapał i wlazł pod stół. Razem z Morasem poczuliśmy się trochę pominięci i zasmucilismy się. Łza kręciła się nam w oku jak patrzyliśmy na ich szczęście....
_________________
Nie ma lepszych ode mnie...są tylko lepsze i gorsze dni :P
Ostatnio zmieniony przez mOrb Czw 27 Lip, 2006 21:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Cashreen



Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 261
Wysłany: Czw 27 Lip, 2006 21:28   

Pewnego mrożnego dnia poszedłem z Radukiem i Morasem na browar do pobliskiego baru. Raduk po piątym bro stwierdził, że to go nie rozgrzewa. Wyciągnał komórkę i zadzwonił po Węgra, który szybko przycłapał i wlazł pod stół. Razem z Morasem poczuliśmy się trochę pominięci i zasmucilismy się. Łza kręciła się nam w oku jak patrzyliśmy na ich szczęście....
i wtedy nastapiła ta chwila Moras pocałował Morbida od tego sie zaczeło pod stołem wrzaski pomrukiwania jeki :D a moras slinka z morbidem ale stwierdzili ze cos mało ich to kreci i wlezli razem pod stół i sie przyłaczyli do nienaturalnej orgi 4 facetów w publicznym barze pomykajacych siebie od tłu po wszystkim wyszli z baru i postanowili zadzwonic po ....
_________________

 
nappy



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 681
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 27 Lip, 2006 22:13   

Pewnego mrożnego dnia poszedłem z Radukiem i Morasem na browar do pobliskiego baru. Raduk po piątym bro stwierdził, że to go nie rozgrzewa. Wyciągnał komórkę i zadzwonił po Węgra, który szybko przycłapał i wlazł pod stół. Razem z Morasem poczuliśmy się trochę pominięci i zasmucilismy się. Łza kręciła się nam w oku jak patrzyliśmy na ich szczęście....
i wtedy nastapiła ta chwila Moras pocałował Morbida od tego sie zaczeło pod stołem wrzaski pomrukiwania jeki a moras slinka z morbidem ale stwierdzili ze cos mało ich to kreci i wlezli razem pod stół i sie przyłaczyli do nienaturalnej orgi 4 facetów w publicznym barze pomykajacych siebie od tłu po wszystkim wyszli z baru i postanowili zadzwonic po 333 pół zła. 333 stwierdził, że robią straszny syf i postanowił wzsystkich wywalić. Zostawił sobie jednak morasa, który od tej pory miał pełne usta roboty! Po tym wszystkim evil wyciągnął morasowi z ust...
_________________
FOXCONN P35A
INTEL Core2Duo E4400 2.2 @ 3.0, 10x300
Goodram 2x1Gb 667 @ 720 5-5-5-15
nVidia GF8800 GTS 640 513/1600 @ 675/2100

addOns: Icemat Siberia, Razer DeathAdder, Steelpad QCK
 
 
Melepeta


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 231
Wysłany: Czw 27 Lip, 2006 22:26   

Pewnego mrożnego dnia poszedłem z Radukiem i Morasem na browar do pobliskiego baru. Raduk po piątym bro stwierdził, że to go nie rozgrzewa. Wyciągnał komórkę i zadzwonił po Węgra, który szybko przycłapał i wlazł pod stół. Razem z Morasem poczuliśmy się trochę pominięci i zasmucilismy się. Łza kręciła się nam w oku jak patrzyliśmy na ich szczęście....
i wtedy nastapiła ta chwila Moras pocałował Morbida od tego sie zaczeło pod stołem wrzaski pomrukiwania jeki a moras slinka z morbidem ale stwierdzili ze cos mało ich to kreci i wlezli razem pod stół i sie przyłaczyli do nienaturalnej orgi 4 facetów w publicznym barze pomykajacych siebie od tłu po wszystkim wyszli z baru i postanowili zadzwonic po 333 pół zła. 333 stwierdził, że robią straszny syf i postanowił wzsystkich wywalić. Zostawił sobie jednak morasa, który od tej pory miał pełne usta roboty! Po tym wszystkim evil wyciągnął morasowi z ust... i zaczął krzyczeć co to ?
_________________
 
potek
SteamBans Member



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 634
Skąd: Szczytno/Gdańsk
Wysłany: Czw 27 Lip, 2006 23:04   

Pewnego mrożnego dnia poszedłem z Radukiem i Morasem na browar do pobliskiego baru. Raduk po piątym bro stwierdził, że to go nie rozgrzewa. Wyciągnał komórkę i zadzwonił po Węgra, który szybko przycłapał i wlazł pod stół. Razem z Morasem poczuliśmy się trochę pominięci i zasmucilismy się. Łza kręciła się nam w oku jak patrzyliśmy na ich szczęście....
i wtedy nastapiła ta chwila Moras pocałował Morbida od tego sie zaczeło pod stołem wrzaski pomrukiwania jeki a moras slinka z morbidem ale stwierdzili ze cos mało ich to kreci i wlezli razem pod stół i sie przyłaczyli do nienaturalnej orgi 4 facetów w publicznym barze pomykajacych siebie od tłu po wszystkim wyszli z baru i postanowili zadzwonic po 333 pół zła. 333 stwierdził, że robią straszny syf i postanowił wzsystkich wywalić. Zostawił sobie jednak morasa, który od tej pory miał pełne usta roboty! Po tym wszystkim evil wyciągnął morasowi z ust... i zaczął krzyczeć co to ? Okazało sie ze evil to trazystyta i pakował mu sztucznego, gdzy moras sie otym dosiedział to wykorzystał tą chwile. Zaczął gwałcic evila, przyłaczył sie do niego tez barman tworząc trójkąt.
_________________
I'll move to Paris, shoot some heroin and f*ck with the stars.

#cs.telsten.com @ QuakeNet
 
 
mOrb



Dodatkowy Nick: M00rbiD
Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 150
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Pią 28 Lip, 2006 00:06   

Pewnego mrożnego dnia poszedłem z Radukiem i Morasem na browar do pobliskiego baru. Raduk po piątym bro stwierdził, że to go nie rozgrzewa. Wyciągnał komórkę i zadzwonił po Węgra, który szybko przycłapał i wlazł pod stół. Razem z Morasem poczuliśmy się trochę pominięci i zasmucilismy się. Łza kręciła się nam w oku jak patrzyliśmy na ich szczęście....
i wtedy nastapiła ta chwila Moras pocałował Morbida od tego sie zaczeło pod stołem wrzaski pomrukiwania jeki a moras slinka z morbidem ale stwierdzili ze cos mało ich to kreci i wlezli razem pod stół i sie przyłaczyli do nienaturalnej orgi 4 facetów w publicznym barze pomykajacych siebie od tłu po wszystkim wyszli z baru i postanowili zadzwonic po 333 pół zła. 333 stwierdził, że robią straszny syf i postanowił wzsystkich wywalić. Zostawił sobie jednak morasa, który od tej pory miał pełne usta roboty! Po tym wszystkim evil wyciągnął morasowi z ust... i zaczął krzyczeć co to ? Okazało sie ze evil to trazystyta i pakował mu sztucznego, gdzy moras sie otym dosiedział to wykorzystał tą chwile. Zaczął gwałcic evila, przyłaczył sie do niego tez barman tworząc trójkąt.Nagle Moras obudził się, wszystko okazało sie byc tylko złym snem. Kiedy wszedł do łazienki żeby wziac prysznic zobaczyl ze na szyi ma malinke, a na plecach napisane ciemna szminka "678734222 ..... Węgierek...dzwoń pókim nagrzany.
_________________
Nie ma lepszych ode mnie...są tylko lepsze i gorsze dni :P
 
 
Cashreen



Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 261
Wysłany: Pią 28 Lip, 2006 10:15   

Pewnego mrożnego dnia poszedłem z Radukiem i Morasem na browar do pobliskiego baru. Raduk po piątym bro stwierdził, że to go nie rozgrzewa. Wyciągnał komórkę i zadzwonił po Węgra, który szybko przycłapał i wlazł pod stół. Razem z Morasem poczuliśmy się trochę pominięci i zasmucilismy się. Łza kręciła się nam w oku jak patrzyliśmy na ich szczęście....
i wtedy nastapiła ta chwila Moras pocałował Morbida od tego sie zaczeło pod stołem wrzaski pomrukiwania jeki a moras slinka z morbidem ale stwierdzili ze cos mało ich to kreci i wlezli razem pod stół i sie przyłaczyli do nienaturalnej orgi 4 facetów w publicznym barze pomykajacych siebie od tłu po wszystkim wyszli z baru i postanowili zadzwonic po 333 pół zła. 333 stwierdził, że robią straszny syf i postanowił wzsystkich wywalić. Zostawił sobie jednak morasa, który od tej pory miał pełne usta roboty! Po tym wszystkim evil wyciągnął morasowi z ust... i zaczął krzyczeć co to ? Okazało sie ze evil to trazystyta i pakował mu sztucznego, gdzy moras sie otym dosiedział to wykorzystał tą chwile. Zaczął gwałcic evila, przyłaczył sie do niego tez barman tworząc trójkąt.Nagle Moras obudził się, wszystko okazało sie byc tylko złym snem. Kiedy wszedł do łazienki żeby wziac prysznic zobaczyl ze na szyi ma malinke, a na plecach napisane ciemna szminka "678734222 ..... Węgierek...dzwoń pókim nagrzany.Lecz moras z tego nie skorzystał bo pomyslał sobie kto moze byc lepszy ... noo oczywiscie ze ...
_________________

 
Widelec



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 98
Wysłany: Pią 28 Lip, 2006 11:29   

Pewnego mrożnego dnia poszedłem z Radukiem i Morasem na browar do pobliskiego baru. Raduk po piątym bro stwierdził, że to go nie rozgrzewa. Wyciągnał komórkę i zadzwonił po Węgra, który szybko przycłapał i wlazł pod stół. Razem z Morasem poczuliśmy się trochę pominięci i zasmucilismy się. Łza kręciła się nam w oku jak patrzyliśmy na ich szczęście....
i wtedy nastapiła ta chwila Moras pocałował Morbida od tego sie zaczeło pod stołem wrzaski pomrukiwania jeki a moras slinka z morbidem ale stwierdzili ze cos mało ich to kreci i wlezli razem pod stół i sie przyłaczyli do nienaturalnej orgi 4 facetów w publicznym barze pomykajacych siebie od tłu po wszystkim wyszli z baru i postanowili zadzwonic po 333 pół zła. 333 stwierdził, że robią straszny syf i postanowił wzsystkich wywalić. Zostawił sobie jednak morasa, który od tej pory miał pełne usta roboty! Po tym wszystkim evil wyciągnął morasowi z ust... i zaczął krzyczeć co to ? Okazało sie ze evil to trazystyta i pakował mu sztucznego, gdzy moras sie otym dosiedział to wykorzystał tą chwile. Zaczął gwałcic evila, przyłaczył sie do niego tez barman tworząc trójkąt.Nagle Moras obudził się, wszystko okazało sie byc tylko złym snem. Kiedy wszedł do łazienki żeby wziac prysznic zobaczyl ze na szyi ma malinke, a na plecach napisane ciemna szminka "678734222 ..... Węgierek...dzwoń pókim nagrzany.Lecz moras z tego nie skorzystał bo pomyslał sobie kto moze byc lepszy ... noo oczywiscie ze ... Gość ogladajacy/ca w pokoju obok fotki z wczorajszej zabawy.
Nagle z za okna dobiegly ich odglosy syreny policyjnej.
_________________
 
domeztoz



Klan: mam cały na hdd
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 803
Skąd: Barciany
Wysłany: Pią 28 Lip, 2006 11:56   

Pewnego mrożnego dnia poszedłem z Radukiem i Morasem na browar do pobliskiego baru. Raduk po piątym bro stwierdził, że to go nie rozgrzewa. Wyciągnał komórkę i zadzwonił po Węgra, który szybko przycłapał i wlazł pod stół. Razem z Morasem poczuliśmy się trochę pominięci i zasmucilismy się. Łza kręciła się nam w oku jak patrzyliśmy na ich szczęście....
i wtedy nastapiła ta chwila Moras pocałował Morbida od tego sie zaczeło pod stołem wrzaski pomrukiwania jeki a moras slinka z morbidem ale stwierdzili ze cos mało ich to kreci i wlezli razem pod stół i sie przyłaczyli do nienaturalnej orgi 4 facetów w publicznym barze pomykajacych siebie od tłu po wszystkim wyszli z baru i postanowili zadzwonic po 333 pół zła. 333 stwierdził, że robią straszny syf i postanowił wzsystkich wywalić. Zostawił sobie jednak morasa, który od tej pory miał pełne usta roboty! Po tym wszystkim evil wyciągnął morasowi z ust... i zaczął krzyczeć co to ? Okazało sie ze evil to trazystyta i pakował mu sztucznego, gdzy moras sie otym dosiedział to wykorzystał tą chwile. Zaczął gwałcic evila, przyłaczył sie do niego tez barman tworząc trójkąt.Nagle Moras obudził się, wszystko okazało sie byc tylko złym snem. Kiedy wszedł do łazienki żeby wziac prysznic zobaczyl ze na szyi ma malinke, a na plecach napisane ciemna szminka "678734222 ..... Węgierek...dzwoń pókim nagrzany.Lecz moras z tego nie skorzystał bo pomyslał sobie kto moze byc lepszy ... noo oczywiscie ze ... domeztoz ogladajacy w pokoju obok fotki z wczorajszej zabawy.
Nagle z za okna dobiegly ich odglosy syreny policyjnej... Ha a pomyslal tak bo zastanawial sie kogo wziasc do klanu... ale domeztoz wiedzial ze bedzie rozchwytywany przez mezczyzn grajacych na b{1} i wyruszyl w daleka wyprawe w poszukiwaniu przygod, zabral ze soba tylko jedna kobiete z b{1}... byla to...
_________________








http://www.youtube.com/wa...Y_NQZyBc3g&NR=1
 
 
w0mbat



Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 316
Skąd: grudziądz wieś
Wysłany: Pią 28 Lip, 2006 16:30   

Pewnego mrożnego dnia poszedłem z Radukiem i Morasem na browar do pobliskiego baru. Raduk po piątym bro stwierdził, że to go nie rozgrzewa. Wyciągnał komórkę i zadzwonił po Węgra, który szybko przycłapał i wlazł pod stół. Razem z Morasem poczuliśmy się trochę pominięci i zasmucilismy się. Łza kręciła się nam w oku jak patrzyliśmy na ich szczęście....
i wtedy nastapiła ta chwila Moras pocałował Morbida od tego sie zaczeło pod stołem wrzaski pomrukiwania jeki a moras slinka z morbidem ale stwierdzili ze cos mało ich to kreci i wlezli razem pod stół i sie przyłaczyli do nienaturalnej orgi 4 facetów w publicznym barze pomykajacych siebie od tłu po wszystkim wyszli z baru i postanowili zadzwonic po 333 pół zła. 333 stwierdził, że robią straszny syf i postanowił wzsystkich wywalić. Zostawił sobie jednak morasa, który od tej pory miał pełne usta roboty! Po tym wszystkim evil wyciągnął morasowi z ust... i zaczął krzyczeć co to ? Okazało sie ze evil to trazystyta i pakował mu sztucznego, gdzy moras sie otym dosiedział to wykorzystał tą chwile. Zaczął gwałcic evila, przyłaczył sie do niego tez barman tworząc trójkąt.Nagle Moras obudził się, wszystko okazało sie byc tylko złym snem. Kiedy wszedł do łazienki żeby wziac prysznic zobaczyl ze na szyi ma malinke, a na plecach napisane ciemna szminka "678734222 ..... Węgierek...dzwoń pókim nagrzany.Lecz moras z tego nie skorzystał bo pomyslał sobie kto moze byc lepszy ... noo oczywiscie ze ... domeztoz ogladajacy w pokoju obok fotki z wczorajszej zabawy.
Nagle z za okna dobiegly ich odglosy syreny policyjnej... Ha a pomyslal tak bo zastanawial sie kogo wziasc do klanu... ale domeztoz wiedzial ze bedzie rozchwytywany przez mezczyzn grajacych na b{1} i wyruszyl w daleka wyprawe w poszukiwaniu przygod, zabral ze soba tylko jedna kobiete z b{1}... byla to... BABCIA ktora zawsze mazyla o dalekich podruzach
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.