CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
BF2 i BF2142
Autor Wiadomość
RadukE



Dołączył: 13 Kwi 2006
Posty: 132
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 18 Paź, 2006 11:29   

ja sobie pykam w BF2 i niezla jest ta giera :) w Obliviona moglem grac na max detalach bez problemu a w BF2 ny dy ry dy ... za duzo szczegolow ....

jak ktos jeszcze ma zamiar pykac niech da znac to sie mozna zgadac i razem cos podzialac :D
_________________
Counter Strike i'm lovin it xD
http://img115.imageshack....e=zidane4yk.gif :E
 
 
neverling~


Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 196
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro 18 Paź, 2006 20:48   

BF2 owszem fajna gierka. Ale czegos jej brakuje. Trzeba byc juz naprawde milosnikiem.
Brakuje tego czegos co jest w csie :banan:
 
Yelonek



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 18 Paź, 2006 21:51   

ze strony cda

Cytat:
Gra wysyła - bez pytania gracza o zgodę - przez Internet pewne informacje, które następnie wykorzystywane są do umieszczania w grze odpowiednich reklam. EA przesadziło?

Nikt chyba nie byłby zachwycony faktem, że jakiś program wysyła z jego komputera jakieś informacje. EA uspokaja jednak, że nowy Battlefield nie kradnie takich rzeczy, jak pliki cookie, historia przeglądarki czy dane związane z logowaniem na różnorakie konta. Wysyłany jest podobno tylko adres IP, który potrzebny jest do zidentyfikowania regionu, z jakiego pochodzi gracz. Umożliwi to wyświetlenie mu w grze odpowiednich reklam (np. mieszkaniec Francji zobaczy billboardy po francusku). Wygląda na to, że jedynym sposobem na uwolnienie się od takiej inwigilacji jest odłączenie kabla sieciowego (ewentualnie zablokowanie grze dostępu do netu w firewallu). No litości - żebym musiał włączając grę odłaczać kabel, bo inaczej zaatakują mnie reklamy jakiegoś shitu?! Rozumiem i toleruję reklamy w oprogramowaniu typu freeware. Ale dlaczego mam je znosić w grze, za którą zapłaciłem ciężkie pieniądze?
_________________
 
 
JaNeK



Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 6
Skąd: BYDGOSZCZ
Wysłany: Czw 19 Paź, 2006 09:53   BF2 i BF2142

kierka bf 2 jest spoko sam czasami w niam pykam lecz to nie to co cs tam akcje szybciej sie toczom ale cuz to przeciez gierka na zasadzie rozbierdziułki :twisted: :twisted:
_________________
JAZDA na MAKSA!!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.