CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Serwer i jego admini
Autor Wiadomość
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Pią 19 Cze, 2009 08:31   Serwer i jego admini

http://cs.bydgoszcz.pl/fo...p=103753#103753
widzę że zeszliśmy z tematu tamtego dziecka dlatego otwieram nową dyskusję na temat ... no właśnie czego? Moim zdaniem adminowanie zostało wyjaśnione ... może macie jakieś uwagi do nas? Piszcie.
Ale ostrzegam - wszystkie OT i wjazdy prywatne będą surowo karane.
_________________

Ostatnio zmieniony przez WEGier Pią 19 Cze, 2009 08:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
opar



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 221
Skąd: niedaleko ;)
Wysłany: Pią 19 Cze, 2009 09:26   

Staram się ostatnio zbędnie nie dyskutować na 4um, bo to nie ożywi serwera, ale tak wtrące 3 góra 4 słowa, bo WEGier poniekąd wskrzesił temat "uwag" więc to moje ogólne wnioski po przeczytaniu tego wszystkiego ....

Co do informowania o zachowaniu graczy łamiących regulamin:
Ja byłem chyba wtedy na serwerze, ale nikt nic nie powiedział, że taka akcja ma miejsce.

Co do recydywy serwerowej:
in real:
Recydywa (jak wcześniejsze kary zawieszone na okres próby) i dopuszcza się ktoś czynu zabronionego- odwieszone kary się sumuje. chyba, że nie jest tego samego rodzaju ... bla bla bla ... ale cs to nie życie :P
Życie a cs ??
Jakiś "kodeks moralny" (czyt. - zasady postępowania, oceniania, zachowania w stos. do innych ludzi) z życia musi być zapożyczony i w jakiejś mierze jest stosowany - stąd wniosek – pół życie ?? :P

Co do banowania:
I tak jeszcze do sytuacji, z której wyniknęła dyskusja i do banowania/oceniania sytuacji/ itp itd
"EKSPERYMENTALNIE" tzn.:
Ja popadam w skrajność: i uważam, że on tego nie robił specjalnie (TA) NAPEWNO myślał (??), że za chwilę zabije przeciwnika i będzie miał +1 do swojego wyniku. Przecież zdarzyło mu się to tylko 3 razy. Ktoś powie mi, że są wyświetlane ostrzeżenia o TA: a ja powiem, że on myślał, iż to był jakiś bonus i że im więcej tego będzie wyświetlane to będzie miał więcej pieniędzy kupi sobie broń i będzie grał z korzyścią dla drużyny... on napewno nie był tego świadom twego co robi... za każdym razem - lul
No jakoś nie mogę uwierzyć w tak głębokie otępienie: jakoś w końcu tego cs-a zainstalował :P

Chyba nie każdy zauważył, że takie "przypadki" graczy nie mają chęci grać normalnie i wchodzą po to, żeby utrudnić grę innym i to jest ich cel. Może jest wściekły, że został zbanowany za 1 razem a kolejne akcje są tylko i wyłącznie konsekwencją pierwszego bana ... no ale to ewidentnie przesądza o tym, że koleś nie wchodzi na serwer, żeby grać .... Pewnie kolejne bany potęguje niewłaściwe zachowanie, ale to chyba nie znaczy, że jest mało szkodliwy.
Każda sytaucja inna... ale śmieszne są uproszczenia: postrzelił opara dostał 2 tyg. - poczułem sie urażony :P :crazy: Choć nie czuję się winny to się wytłumaczę :
Kolegę upominałem słownie raz... , dwa ... Już nie pamiętam o co chodziło, ale pamiętam, że podczas 2 upomnienia dostąpiłem zaszczytu skorzystania z uprzejmości lodowego pingwina i oglądałem grę " z trybun " :P tzn. nie żyłem.
Proponuję przeglądnąć Dział bany (wystarczą 2 ostatnie strony) i tam wszystko ładnie widać - KTO komu i na ile.

Co do liczebności graczy na b1:
Wejść czasami samemu zmienić na d2 i poczekać ... no chyba, że czasu braknie - to sry.

Nie chcę,ale muszę - przypomnieć sprawę Mesiego, który uprzykrzał grę innym (niby nie wiedział, że to robi), ale niektórzy na niego "polowali" i za wszelką cene chceli go usunąć z b1, jak teraz jest wieeelki KRZYK to może odbanujmy Mesiego - napewno nie robił tego celowo, ręcze za niego, (CHOĆ GO NIE ZNAM) :rotfl:

Co do zapytania dmz:
dmz - co do txt "twoja stara" to powiem tyle (z uwagi na fakt, że ja dałem bana) wychodzi na to, że nie jestem wyluzowany w tej materii jak połowa społeczeństwa, które podobno przyswaja takie odzywki. Fakt - to ja gram w cs a nie moja rodzina ja coś mówię a nie moja rodzina...
Umiem, sobie z tego pożartować w temacie na 4um i napisać "bezadresowo" bzdury, że twoja stara to kokos czy tam inny zwierz... Jak ktoś z moich DOBRYCH znajomych by coś takiego rzucił pewnie też bym się nie "srał żarem" (bo pewnie rzuciłby to w żarcie)... nie wiem, czy mam szczęście, że takich znajomych nie mam ??
Koleś mówi coś takiego serio - a uznałem, że tak było w tej sytuacji - niestety nie mogę tego respektować. Mówcie se co chcecie...

bez ataku takie wnioski + jedna odpowiedź :)
_________________
przeważnie zachowuje się poważnie...
Ostatnio zmieniony przez opar Pią 19 Cze, 2009 09:29, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Vegeta



Klan: a co to takiego
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 289
Skąd: Ustka/Olsztyn
Wysłany: Pią 19 Cze, 2009 09:39   

messi to inny przypadek tak apropo bo tamten koles wchodzi 3 razy do roku i sobie kogos zabije a ludzie nic nie mowia to skad ma admin wszystko wiedziec o co poszlo i jak.. a messi niestety wchodzil dzien dnia dzien dnia i uprzykrzal kazdemu zycie wiec przyklad z nim jest akurat nie trafny :P
_________________
moje cos (czyt. autko :P )
 
 
opar



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 221
Skąd: niedaleko ;)
Wysłany: Pią 19 Cze, 2009 09:55   

Eksperymentalnie:

Przyjmę rolę obrońcy Mesiego: Mesii twierdzi, że nie umie jeszcze dobrze poruszać się po mapie i nie opanował do końca techniki posługiwania się granatami i chciał na b1 doskonalić te umiejętności :P wchodził wiele razy i nie zawsze jego słabe umiejętności stawały się powodem utrudniania gry innym...

i oskarżyciela lodowego: 3na3 - za każdym razem jak był utrudniał grę innym. Jego gra na sewerze zawsze kończyła się złamaniem regulaminu. Widać, że wchodząc na serwer nie ma zamiaru grać normalnie.

Mam nadzieję, że każdy rozumie możliwości interpretowania zachowania ,które chciałem zarówno tu jak i wcześniej zaznaczyć.
_________________
przeważnie zachowuje się poważnie...
 
 
Sinecod
Admin :: bydzia {3} FUN



Klan: Klaco?
Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 524
Skąd: Vietnam
Wysłany: Pią 19 Cze, 2009 13:01   

opar ... dopoki IM ktos nie zacznie uprzykrzac zycia ... to beda bierni :)

podzielam Twoje zdanie i ciesze sie ze chcialo CI sie tyle pisac
Vegeta napisał/a:
ludzie nic nie mowia to skad ma admin wszystko wiedziec o co poszlo
ja powiedzialem i gowno was(?) to obchodzi :/
_________________

 
 
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 19 Cze, 2009 14:23   

opar napociłeś się ostro pisząc ten tekst, może i trochę racji jest, ale moim zdaniem niczego wielkiego nie wnosi - NIE POPADAJ ZE SKRAJNOŚCI W SKRAJNOŚĆ :]
Nie porównujcie kogoś kto włazi raz na rok, do kogoś kto grał codziennie i siał głupotę !! Nijak ma się jedno do drugiego.

Otrzymując adma i flagę ban zapewne zapoznaliście się z ZASADAMI BANOWANIA, więc niech mi teraz nikt nie pisze, że za TA i TK ma być PERM, czy nawet ban na 2tyg, bo wyciąganie takich konsekwencji za AŻ TAK niską szkodliwość czynu jest MOCNO NACIĄGANE. A czy nawet walił do admina, czy do Pana X - to nie ma najmniejszego znaczenia. Powiem coś teraz do graczy (niby WIELCE pokrzywdzonych, no bo jak ktoś ich mógł postrzelić ? heh :] ): emocje i chore ambicje odkładajcie na boczek i nie róbcie z siebie sierotek typu "Plose Pani, bo on mi zablał flamastel i nie chce mi go oddać" .......... :0o:
I niech się teraz nikt nie unosi (mam na myśli @), bo błędy się zdarzają, a nie myli się tylko ten, co nic nie robi.
PzDr :papa2:
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
Ostatnio zmieniony przez i.S.b Pią 19 Cze, 2009 14:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sinecod
Admin :: bydzia {3} FUN



Klan: Klaco?
Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 524
Skąd: Vietnam
Wysłany: Pią 19 Cze, 2009 14:59   

i.S.b napisał/a:
owiem coś teraz do graczy (niby WIELCE pokrzywdzonych, no bo jak ktoś ich mógł postrzelić ? heh :] ): emocje i chore ambicje odkładajcie na boczek i nie róbcie z siebie sierotek typu "Plose Pani, bo on mi zablał flamastel i nie chce mi go oddać" .......... :0o:


nie wiem czemu mnie znowu atakujesz? czy ja Ci cos zrobilem?
a moze cos z Toba nie tak?

Przedstawiam wydaje mi sie logiczne i sluszne argumenty (na podstawie banow nadanych przez was). Wiec logicznie myslac przewienienia kiedy was nie ma rowniez powinny byc wylapywane a sprawcy karani.
przykladowo -
http://www.cs.bydgoszcz.p...opic.php?t=8977
http://www.cs.bydgoszcz.p...opic.php?t=8958
http://www.cs.bydgoszcz.p...opic.php?t=8834
http://www.cs.bydgoszcz.p...opic.php?t=8699
http://www.cs.bydgoszcz.p...opic.php?t=8690
http://www.cs.bydgoszcz.p...opic.php?t=8689
http://www.cs.bydgoszcz.p...opic.php?t=8575

są tam oczywiście jeszcze bonusy za obraze admina (ale mnie chodzi o kare a nie o jej dlugosc)

Znam regulamin i staram sie aby na serwerze dalo sie grac? A wedlug CIebie nie powinienem nic robic bo przeciez musze byc meski i nie plakac jak ktos mnie bije :(
Szkoda ze kiedy jestes potrzebny to nigdy Cie nie ma :/

a propos qberta ktory twierdzi ze bym zbanowal caly swiat... jej tyle tych skarg pisze ze nie nadazacie odpisywac :wow:
_________________

Ostatnio zmieniony przez Sinecod Pią 19 Cze, 2009 15:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 19 Cze, 2009 15:19   

Czy ja Ciebie atakuję ? Jesteś jednostką, a ja piszę do ogółu...znowu mnie nie zrozumiałeś...no ale spoko...
A tymi linkami ładnie wkopałeś kilku adminów i dałeś doskonały przykład, że regulamin co do banowania jest tylko gdzieś tam na forum, a admini banują wedle swojego uznania i bany lecą "z rękawa". W ostatnim poście napisałem "...błędy się zdarzają, a nie myli się tylko ten, co nic nie robi" i miałem na myśli właśnie tego typu "błędy". Oby takie błędy się nie zdarzały, dlatego moja mała prośba do S@ o delikatne przeskanowanie tych linków ;)

Powtórzę jeszcze raz:

DAWANIE PERMÓW ZA TA I TK JEST CHORE !! !! !! O_o

P.S: Czepiasz się mnie, że mało gram? Niestety - mam taką pracę, a nie inną i częściej grać nie mogę. A nawet jak mogę i mam wolny czas, to nie spędzam go przed kompem, bo siedzenia przed kompem mam serdecznie dosyć..........
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
 
 
Sinecod
Admin :: bydzia {3} FUN



Klan: Klaco?
Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 524
Skąd: Vietnam
Wysłany: Pią 19 Cze, 2009 15:24   

i.S.b napisał/a:
A tymi linkami ładnie wkopałeś kilku adminów


tzn ze S@ nie pilnuja co sie na ich podworku dzieje?


Tyy... zaraz znajde gdzies jakies Twoje bany za TA/TK czy cos innego i tez Cie wkopie?!
:hahaha: :hahaha:

bo ja juz nie wiem ... wyjdzie na to ze oni sie zaczna bac dawac bany :x

[ Dodano: Pią 19 Cze, 2009 16:26 ]
i.S.b napisał/a:
DAWANIE PERMÓW ZA TA I TK JEST CHORE !! !! !! O_o

ja sie domagalem reakcji a nie PERMA
i.S.b napisał/a:
Czy ja Ciebie atakuję ? Jesteś jednostką,

nie udawaj niewiniatka teraz

[ Dodano: Pią 19 Cze, 2009 16:27 ]
A czy ja moglbym miec taka prosbe aby ten dialog rozszeryl sie na wiecej osob?
Gdyz chcialbym poczytac co maja inni gracze/admini do powiedzenia?
Nie zeby rozmowa z Toba irek byla jakas monotonna czy cos :>
_________________

 
 
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 19 Cze, 2009 15:50   

1. ZNAJDŹ :]
2. Nie udaję niewiniątka, za to Ty nie jesteś pierwszym i zapewne nie ostatnim graczem, który jest żądny krwi za byle co, DLATEGO napisałem do wszystkich, a nie Ciebie :]
3. Widocznie mało kto ma cokolwiek do powiedzenia w tym momencie, poza tym Ja pisałem bezosobowo i do aLL, za to Ty przerobiłeś ten temat w DIALOG, bo uderzyłeś w moją osobę i pisałeś bezpośrednio do mnie :]


Póki co kończę wypowiedzi i czekam na resztę zainteresowanych, żeby nie było DIALOGU :wstydniś:
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.