CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: WEGier
Śro 29 Lip, 2009 20:32
Skarga neGative (irys?)
Autor Wiadomość
Vegeta



Klan: a co to takiego
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 289
Skąd: Ustka/Olsztyn
Wysłany: Śro 29 Lip, 2009 10:24   

jak sam napisales 4 sekundy po nim przybiegles.. wiec w czym problem ?? bo nie kumam ..a co ma do tego czy idzie czy tez nie?? wez chlopie dorosnij bo z twoich wypocin widze ze masz ... nascie i sie cisnieniujesz o 3 fragi i masz pretensje do swiata ze ktos rozboril pake a nie ty.. rewelacja.. a z tym czy komus idzie czy tez nie to sa gorsze dni i lepsze... wiec czepiles sie jednego tekstu i nic wiecej .. co nic nie wnosi a jak dla mnie to poprostu wlasnie ukrecasz sobie bata... gdzie w pewnym momencie przesadzisz i nie bedzie 2 godzin tylko 2 tygodnie...
_________________
moje cos (czyt. autko :P )
 
 
lachu


Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 14
Skąd: Sępólno Krajeńskie
Wysłany: Śro 29 Lip, 2009 10:34   

Vegeta napisał/a:
cisnieniujesz o 3 fragi i masz pretensje do swiata ze ktos rozboril pake a nie ty.. rewelacja..


ja cisne o bana na 120 min na wieczor -,- irys cisnie o 3 fragi bo banuje z kapelusza -,- ja chcialem tylko dokanczyc co zaczelem i tyle ciachnelem go raz nie zwrocilem uwagi ile ma hp i tak sie stalo celowe TA a nie TK, a to ze mial gorszy dzien to musial sie na kims wyzyc i tyle, tak powinno byc ? -,-
nie zdazylem przeprosic ani odkupic broni, kultura musi byc a to ze go ciachnelem nozem to potraktowal jak bicie ojca to -,- zbanowal mnie za 3 fragi a nie za TK TA takie jest moje zdanie bo gdy by mu szlo nie pchal by sie do paki -,-
 
 
WOJTAS



Klan: ^^
Dodatkowy Nick: RazeL
Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 468
Skąd: Gdynia, Warszawa
Wysłany: Śro 29 Lip, 2009 11:34   

buahahahahaahah.... skad tacy jak Ty sie biora? NIE MAM POJECIA !! jestem w szoku po tym co teraz przeczytalem... sapiesz sie niby o bana na 120min, a z kazdym postem jaki piszesz wspominasz o tym jaki to irys mial zly dzien, jak to mu zle szlo i jak to wredy, niedobry, okrutny wrecz bym powiedzial IREK zabral Ci Twoje 3 fragi ktore NIBY Ci sie nalezaly za to ze zabiles 2 ostatnich kolesi... WIELCE PRO ktory sie obrazil ze ktos kto byl blizej paki zabral Ci ja... SZCZENIACKIE ZACHOWANIE ! Gdybym ja byl adminem to spewnoscia u mnie juz bylbys skreslony do konca mojej lub serverowej kadencji za taka gowniana i nie potrzebna nikomu skarge... moze teraz przed napisaniem kolejnego GLUPIEGO posta, pochawalisz sie ile masz lat, bo z tego co tu przeczytalem moge jedynie wywnioskowac ze masz max 16. Jezeli tak to ~siemanara. Idz zabijac kolesi ze swojej druzyny za to ze zabrali Ci pake ktora byla blizej nich, ale nie przyczynili sie do tego by mozna bylo ja w spokoju i ciszy rozboic tak jak to Ty niby zrobiles (zabijajac tych 2 ostatnich) ;)


P.S Kazdy kto jeszcze by chcial cos dodac od siebie na Irysa, niestety (a moze i stety) musi sie bardziej postarac, bo po takiej skardze watpie by Irek dostal chociaz MALA reprymende do swojego zachowania, a napewno zapomnijcie o tym ze za takie cos zabiora mu @. ;* :wstydniś: EOT

@ do "Pana" nizej. Przypomnij sobie moze za co ja wtedy dostalem bana ;) przejarany chlopcze z lufka w reku ;*
Ostatnio zmieniony przez WOJTAS Śro 29 Lip, 2009 11:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Aqq



Klan: LivePassion.pl
Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: Białystok
Wysłany: Śro 29 Lip, 2009 11:35   

Przypomina mi sie sytuacja z razelem, gdzie dostal bana na 15minut i rozplakal sie na friends a pozniej na forum, tutaj jakis temat z dupy o 120minut :hahaha: .Sprawa moglaby przejsc bez echa po GŁUPICH 120minutach i gralbys dalej, ale widac nie kazdy chowa dume do kieszeni.Zrozumialbym gdybys dostal tydzien, dwa ale 120 ? :0o: zachowujesz sie tak jakby Irys obrazil ci matke.

a propos twoich argumentow na temat tego, ze dla Irysa nie szlo dlatego 120, znam go troche dluzej niz ty i wiem, ze ma calkowicie wyje..ne jak mu idzie, bo jak widac gra czesciej w normalnym zyciu, niz jak ty w sieci, po wypowiedziach wnioskuje iż nie masz wiecej lat co łydka, tutaj nikt nie jest od pouczania bo przed monitorem możesz pokazać język a normalnie już dawno zostalby urwany, dlatego dorosnij.

lydka, wziales cos zasapales, cos chciales pokazac, zabłysnac a nawet nie zaiskrzyles.Twoja domena od zawsze bylo lizanie dupy i o tym kazdy wie, robisz blad juz po raz "enty" i nigdy nie potrafisz zastanowic sie dwa razy czy warto.Wskakujesz na Irysa, a pozniej txt: "zgadzam sie z Irysem..." albo udajesz groźnego i jesteś konsekwentny, albo siedzisz cichutko i obserwujesz tak jak to powinno wyglądać od początku.Cwaniaków od zbiorowych najazdów nie brakuje na tym forum, ale zeby osobiscie napisać o takie gów.o to nie ma odważnych, to samo lachu.

do wysuszonego powyzej, pamietam doskonale kto przejeral ryj i darł sie przez mic. 15min z dupy i lzy w oczach na lamach forum :hahaha: nie chce do tego wracac, bo calowicie mnie to je...
_________________
"Walka o pokój, jest jak pieprzenie w imię dziewictwa."
Ostatnio zmieniony przez Aqq Śro 29 Lip, 2009 11:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
yello



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 25
Skąd: warszawa
Wysłany: Śro 29 Lip, 2009 12:19   

Cytat:
powiedz mi ze irys zagral tp w tej akcji to sie rozplacze

To zacznij płakać szczeniaku , i pogadaj o tym z mamą zaraz po tym jak wyjdziesz z tej twojej osiedlowej, przepoconej kawiarenki internetowej ..

Tak jak powiedział Vegeta .. Irys zagrał TP bo jeden rozbraja drugi osłania.. Stary ja tam grałem z wami i to co wypisujesz to są jakieś brednie .. !

i druga rzecz ..

Cytat:
irysyowi zylka pekla o 3 fragi bo za dobrze mu nie szlo


Dostane Warna ale co tam, już nie trzymam emocji..

CO TY PIER.DO.LISZ !! jak mu nie szlo jak na Ceblu na zmianę ja James i Irek bylismy na pierwszych miejscach .. nie mogę już z ciebie .. Tak samo jak na kolejnych mapach cały czas pierwsza trójka.
Poza tym ja go też dobrze znam i tak jak napisał Aqq.. ma to w dupie jak mu idzie.. jemu zależy na grze a nie na żałosnych free fragach, zależy mu na drużynie, anie na zdobywaniu punkcików, bo w TP to drużyna wygrywa a nie takie matoły jak ty które pod koniec rundy robią screena wyników że raz na rok są n1, i jarać się tym nie ustannie.

Temat do zamknięcia .. A Ty gościu .. straciłeś szacunek wszystkich starszych graczy na tym serwie i jest to wystarczająca kara dla Ciebie, nigdy już go nie odzyskasz, każdy będzie pamiętał że jesteś kiepem.
_________________
Play hard... Go pro... :]
Ostatnio zmieniony przez yello Śro 29 Lip, 2009 12:34, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
lachu


Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 14
Skąd: Sępólno Krajeńskie
Wysłany: Śro 29 Lip, 2009 12:49   

Aqq napisał/a:
Cwaniaków od zbiorowych najazdów nie brakuje na tym forum


Oki bydziaki widze ze "admini maja zawsze racje" i nie bede sie z wami dluzej klocil bo nie ma to sensu -,- Nie znam irysa z reala i nie wiem jaka wage przywiazuje do cs. Dowiedzialem sie tylko ze sypie banami na prawo i lewo mnie jako gracza wdg mnie potraktowal za ostro i dlatego napisalem tutaj... Wszyscy wspominaja o tych 3 fragach a to nie jest tematem ? Chodzilo mi od NADZYCZAJNE banowanie..... Gram 1.5 roku na bydzi i nigdy sie z takim typem nie spotkalem co za 1 tk banowal na 120 min ~.
Nastepnym razem bede nagrywal zeby nie bylo nie domowien :crazy:
Takich tematow jeszcze troche bedzie bo znajac POWIERZCHOWNIE irysa nie odpusci i dalej bedzie "zaczepial".

Przepraszam i wychodze.
Pocwicze i wroce wieczorem.

close~
Ostatnio zmieniony przez lachu Śro 29 Lip, 2009 13:06, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
WOJTAS



Klan: ^^
Dodatkowy Nick: RazeL
Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 468
Skąd: Gdynia, Warszawa
Wysłany: Śro 29 Lip, 2009 13:00   

lachu napisał/a:
Nie znam irysa
lachu napisał/a:
bo znajac irysa nie odpusci i dalej bedzie "zaczepial".



boSZ... to on Ciebie zaczepil ;) ach nooo tak :D


zamknijcie juz to.

@Aqq. Wole byc wysuszony niz napuchniety jak przeorany chemia arbuz... miernys, ale i tak Cie kocham. Moze za jakis czas sie spotkamy to bedzie okazja do tego zeby pogadac a zarazem zobaczyc czy naprawde jestes taki wyszczekany w RIL ŁORLD. ;* "pompuj dalej"
 
 
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 29 Lip, 2009 13:22   

Ja mam taką osobistą prośbę, dajcie już spokój i nie odpisujcie tym gnojkom. Jeden lepszy od drugiego(czyt. lachu lat 17 i lydka), a IQ=nr buta. Do nich nic nie dociera, Wy jedno, a oni drugie.

Z tego miejsca chciałbym również podziękować za wsparcie ludzi na poziomie (czyt. yello, Aqq, qBert, RaZeL, Vegeta), którzy wiedzą o co chodzi, grali(lub grają) ze mną dużo i nie mają mózgów wielkości wyssanego Tic-Taca.

Prośba do S@, by zamknęli ten temat, bo nawet jeśli się tu wypowie 1000 osób i tak ja zostanę winny, oraz i tak w ich małych móżdżkach będzie przekonanie, że "leciałem" na fragi, a ban był dlatego, że ten ktoś mi te fragi zabrał........... żenua, bez kitu, jak gram tyle, to jeszcze takiej głupoty nie słyszałem.

P.S: RaZeL i Aqq, odpuście sobie plz, szanuję Was bardzo, ale naprawdę, już dajcie sobie spokój, bo to do niczego dobrego nie prowadzi. :*
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
 
 
bamc



Dołączył: 17 Lut 2007
Posty: 420
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 29 Lip, 2009 14:44   

wiecie ile czasu mi zabrało przeczytanie tego tematu? masakra :D dawno tyle postów nie mialem po powrocie do chaty :D

a wracajac do tematu... lachu nie wiem co napinasz, TP to team play czyli grasz druzynowo, Irek byl pierwszy, rozbroil pake i git druzyna wygrala.. a TY do niego sie dobierasz od zaplecza :< troche zalowo...

miales pecha, trafiles na irysa ;d ja to pewnie bym mial bk'e z tego :D ale irek nie wybacza ;)

a bana pewno dostales na ostygniencie bo napinales :D
_________________
 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 29 Lip, 2009 15:04   

A mi się podobało jedno ze zdań Vegety.

Kto Ci powiedział, że elementem TP jest rozbrojenie paki po tym jak ubiło się wszystkich przeciwników?

Jak chcesz się tak trzymać TP, to nie widzę sensu w Twoim zachowaniu na serwerze za które zostałeś ukarany... :crazy:


ale mam fun jak to czytam wszystko :D
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.